Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők miért csak ezekért rajonga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért csak ezekért rajonganak?

Figyelt kérdés

Nagyon egyszerű a "külsőségek".


Van egy párkapcsolat és megromlik, ha nem egy extras a férfi tag akkor a nő vált vonva tovább lép. Ugyan ez a nő egy másik kapcsolatban még odavan a pasiert mert jóképű, izmos,átlag feletti farok,. Na de egy bunkó és itt is viták vannak. Mégis itt a nő már nem akarja befejezni a kapcsolatot olyan sürgősen.


Miért van ez? Ennyit nyom a latba a megjelenés?


2014. szept. 5. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%

Mert a nőknek csak az számít, hogy kielégüljenek, ezt vagy egy nagy bránerrel lehet elérni, vagy qrva sok pénzzel... :-)


Nincs ebben semmi érthetetlen dolog! :-)

2014. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nő van így ezzel.

Én pl. beletudok szeretni egy átlagos kinézetű férfiba is, ha megfog valamivel onnantól mind1. Hozzáteszem, a volt barátom nem tetszett, sem az öltözködése se semmi. Annyi hogy a feje aranyos volt, és a mosolyával fogott meg és a szövegeivel.

Tehát nem kéne álltalánosítani.

2014. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
ez nem általánosítás, de a 90+x% a nőknek ilyen
2014. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Azt állítod hogy a nők 90%-a ilyen, szerinted ez nem általánosítás?
2014. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemtől független az ilyen gondolkodásmód. Egyszerűen ha valakit nem találsz elég vonzónak, és még össze is vesztek, akkor nem igazán van, ami ott tartson. Nekem is volt olyan nőm, akit legjobb esetben is maximum közepesnek mondanék, nem is működött a dolog(és toleránsabbnak tartom magam, mint a legtöbb férfiismerősömet, akik toleránsabbak, azok általában a "lyuk-lyuk, csak a köret más" elvet vallják).
2014. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem mind ilyen.... Viszont nagyon sokan!
2014. szept. 5. 11:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a megjelenés az oka. Hanem hogy az első esetben a férfi van oda érte, összevesznek, a pasi teper hogy ne, de ő inkább kilép. A második esetben ő teper a pasiért, az pedig félvállról foglalkozik vele. Nem a külső a lényeg, hanem, hogy mindenki azért teper, aki őt lesz.ja magasról. Nem tudom ennek mi az oka, de nem a külső ez 100%.
2014. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ronda pasival mégis minek szóba állni?!
2014. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:

Nekem elég egy belső tulajdonság ami vonzóvá teszi számomra. Ha emellett esetleg tényleg előnyösebb a külseje is, az külön jó. De hiába egy adonisz, ha jelleme taszít és kb semmi közös nincs bennünk...

Szal nem mki ilyen.

2014. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3%
A nok felszinesek, ez van, fogadd el.
2014. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!