Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom eljegyezni a barátnőm, elvenni pláne nem. Hogyan mondjam meg neki finoman?

Figyelt kérdés
Egy ideje együtt élünk, mos,főz,takarít,a szex is működik. Kapcsolatunk elején beszéltünk róla, hogy házasságot, gyereket szeretnénk mindketten. Az évek alatt átalakult a kapcsolatunk barátsággá extrákkal. Mindkettőnk családja ellenzi a kapcsolatot; az övé azért, mert hosszú ideig nem volt munkahelyem, szerintük naplopó vagyok és csak szórakozom a lányukkal. Az én családom azért ellenzi, mert félnek, hogy nem lesz unokájuk (a barátnőm 30 múlt). A barátnőm komoly külföldi munkalehetőségekről mondott le miattam (velem szeretett volna menni, de én nem beszélek nyelveket és nem akartam, hogy eltartson). Mégsem tudom elképzelni, hogy ő legyen a feleségem. Mit tanácsoltok, hogy mondjam meg neki?
2014. szept. 5. 12:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mond el neki, szegény ne pazaroljon rád több időt és lehetőséget. Közben pedig keresd a gerincedet szorgosan, bár nem hiszem, hogy megtalálnád.
2014. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
51%
Milyen jófej pasi vagy. Nem hívsz el randira? 33 vagyok, de jól nézek ki :)
2014. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Szemtől-szemben, nyíltan.Utána eldöntheti, érdemes-e még áldozatokat hoznia a kapcsolatotokért. És ennek semmi köze ahhoz, a két család éppen miként vélekedik.
2014. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Egymas idejet pazaroljatok csak. Minel hamarabb beszélj vele, mert szrencsetlen no lemarad a gyerekvallalasrol miattad. Hany eve vagytok együtt? Massal szeretnel családot, házasságot, csak vele nem?

egyebkent lehet, h o is igy érez, csak félt beszelni erről

2014. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es a családjának ezek szerint teljesen igaza is van. Neked egy dugható háztartási alkalmazott is kielégíti az igényeidet...
2014. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
De azt is szeretném, ha legalább a baráti kapcsolat megmaradna. Fontos nekem a barátnőm, de nem akarom feleségnek.
2014. szept. 5. 12:52
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

mos, főz, takarít, és a szex is jó ...



Fúj.



És te mit tudsz neki adni?

2014. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt, ő az első barátnőm. Egyidősek vagyunk. Én úgy gondoltam, hogy még más nőket is szeretnék "kipróbálni", mielőtt megházasodom. Ő nem tudja, hogy nekem ő az első.
2014. szept. 5. 12:56
 9/33 csabika1971 ***** válasza:
100%

Ezt beadagolni finoman biztos, hogy nem tudod.

Ő jó munkát utasított vissza miattad, és mert még mindig veled van valószínű várja, hogy elved s közös gyereketek legyen.

Te mit tettél őérte?

Gondold végig az a szemszögéből a dolgot. Miképpen tudnád megoldani a dolgot, hogy meguntalak és vége.

Nehéz szitu. Csak őszintén ha ilyen döntésre jutottál és mielőbb, hogy tényleg legyen szerencsétlennek még esélye olyan pasit találnia aki megbecsüli.

2014. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Mit tudok neki adni? Látod ezen nem gondolkodtam még. Amikor megismerkedtünk, örültem, hogy végre olyan barátnőm van, akinek nem probléma, hogy még a szüleimmel élek és nincs házam, kocsim.
2014. szept. 5. 12:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!