Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel volt egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel volt egy kis összezördülés, azóta lelkileg bezárkozott. Hogyan oldhatnám fel?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem volt ilyen,hogy ennyire elutasított,már pár napja ez megy.Eddig mindig sikerült jó kedvre deríteni,de most egyszerűen semmi nem használ neki.Mit tehetnék hogy minden a régi legyen újra?Már szeretkezni sem akar velem.

Nem csaltam meg,más miatt vesztünk össze.


2014. szept. 5. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor az van, hogy volt már jópár összeveszés köztetek, mindig sikerült kibékülni, de valahol mindig maradt benne valami rossz érzés és most minden kijött rajta, velem is volt ilyen, ezt nehéz megoldani, legyél vele nagyon kedves, simán az is lehet, hogy ott fog hagyni, ha már annyira elege van belőled.
2014. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha betelt a pohár(már pedig szerintem igen) akkor sehogy.
2014. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csabika1971 ***** válasza:
Ezt úgy, hogy nem meséled a részleteket nehéz tanácsot adni. Ha gondolod írj privát ha nem akarod nyíltan elmesélni és beszélgethetünk. Mert ez így olyan mintha sötétben rugdalnál labdával kapura.
2014. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!