Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ha a párotok megkérne rá, hogy ne öltözködjetek szexisen/kihívóan, főleg amikor nem vele vagytok, ti felháborodnátok?

Figyelt kérdés

Nem veszekedve kérne meg rá, csak szépen. És megmondaná, hogy rosszul esik neki.

És lehet olyan cuccokat is kihívónak tart, amikről ti azt gondoltátok nem az.


Tegyük fel, nagyon rendesen viselkedik veletek általában véve is. Csak erre megkérne.


2014. szept. 5. 13:26
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Miért kéne kihívóan öltözködni?
2014. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

Én amúgy sem öltözöm k*rv*san :D

Nem rakom ki a csöcsöm, nem járok haspólóba, nincs kint a seggem a nadrágból stb. Inkább a sportos irányt képviselem, szóval még örül is, ha lát rajtam néha 1-3 dekoltált felsőt :)

2014. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
nem háborodnék fel. ha egyszer van párom, nem fogom a csöcsöm kint hagyni minden felsőből.
2014. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra gondolok, hogy vannak egyes ruhadarabok, amik a nők többsége szerint nemkihívóak, a párotok szerint meg az.
2014. szept. 5. 13:30
 5/48 anonim ***** válasza:

Egy átlagos jó ízléssel megáldott ember érzi, tudja, mi az ami már sok, túl kihívó, kérni sem kell, innen kezdve nem venném figyelembe, amit mond, nehogy már ne vehessem fel azt, amit akarok.

Ha valaki barátnője ribizlinek öltözik, kérdés, minek és hogyan jöttek akkor össze.

2014. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
45%

Mer'? Kinek akarsz tetszeni barátodon kívül?

Amúgy meg ha szépen megkért, akkor szépen mérlegelj és tégy eleget, ha úgy gondolod. De jogos a kérése és ha nem vagy valami magamutogató ribi akkor nem fogsz belehalni ha eleget teszel neki.

Sőt, akár válaszolhatnék azzal, hogy amíg a nőket zavarja az, ha a barátjuk megnéz más csajokat az utcán, addig a pasikat is zavarhatja ha a csajuk kihívóan mutogatja magát az utcán nélküle.

2014. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem rakom ki a mellem, fenekem, de szeretek nőiesen öltözködni.

Ha a párom rám szólna, hogy ne hordjak magassarkút, testhezálló farmert/pólót/inget, akkor igencsak mérges lennék. Elvégre amikor megismert, akkor is így öltöztem, most se mutatok mást a világ felé, mint aki valójában vagyok.

2014. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Pontosan mely ruhadarabok vannak tiltólistán? (mert nem mindegy, hogy egy forrónaciról vagy egy hosszabb ceruzaszoknyáról van szó)
2014. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
wtf? nekem ne mondja meg h h öltözködjek..
2014. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy fel. Ha nem buggyan ki belőle a mellem, nem lóg kia seggem, akkor kuss legyen. Ha meg kilóg, ahhoz sincs semmi köze. Szakítson, ha ennyire nem tetszik a ruhatáram és keressen egy apácát.
2014. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!