Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "szerelmek" miatt elvesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "szerelmek" miatt elvesztek mindenkit?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, hogy ne szeressek bele könnyen egy fiúba? Sajnos már 12 éves korom óta ez van. Ritka, hogy egy fiúba tényleg bele szeretek, de ha ez megtörténik, kb. mániákus vagyok. Mindenhol őt lesem, odamegyek a sulijához, és egyéb őrültségek.

A legnagyobb baj, hogy nagyon belelovallom magam(jobban, mint más), és a végén ha koppanok kb. teljesen összetörök(kiskoromban nem kaptam elég szeretetet anyukámtól, voltam ezzel már pszichológusnál, mondta, hogy a pasikban "keresem" meg az anno nem kapott szeretetet).

Kb. 2 évig nem tetszett komolyabban senki, most viszont megint kezdődik, pedig azt hittem, hogy benőtt a fejem lágya....LÁTÁSBÓL ismerek egy fiút, és úgy megtetszett, hogy egész nap rá gondolok. Ma találkoztam a barátnőmmel, aki nagyon nagy gondban van, és a srác is ott volt, és nem tudtam a barátnőmre figyelni.

Egyszerűen semmire nem tudok ilyenkor koncentrálni, és ha direkt átszoktatom magam arra, hogy a többiekre figyeljek, oylan "zuhanást" érzek magamban. Csalódott leszek, és elmegy a kedvem mindentől...nem akarok ilyen lenni, mert ezzel megkeserítem a magam és mások életét(hogy mindig a srácról kell beszélnem)...19/L vagyok, hogyan nőhetek fel ilyen téren?


2014. szept. 5. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Hú ez számomra felfoghatatlan. Talán itt volna az idő, hogy rendesen ismerkedj és igazi barátokat szerezz. Túl sok a szabadidőd, hogy ennyit tudsz agyalni egy látásból ismert emberen!Foglald le magad...
2014. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!