Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám munkatársa arra célozgatott nekem hogy ki fogok vénhedni és magamba fogok maradni 23 évesen. Igaza van?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy hogy nincs barátom, hiszen a velem egykorúaknak már szinte mindnek van párkapcsolata.
2014. szept. 5. 15:07
 1/5 Kurtz Bickle ***** válasza:
Ne azért legyen kapcsolatod, mert úgy érzed - vagy mások éreztetik veled - hogy már "illik".
2014. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
anyukád munkatársa egy f**szfej...szerintem.
2014. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak valami "bezzeg az én időmben" dolog tőle. Ne aggódj emiatt, csak besavanyodott öregkorára és attól érzi jobban magát ha valakinek beszólhat. Nem fogsz magadra maradni.
2014. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

figyi, én idősebb vagyok, és nekem is mindig ezt mondják. mert nekik ez olyan természetes, hogy van párjuk, vagy már házasok.

én meg teszek mások véleményére, ne akarjon engem senki irányítani.

hiába akarok valakit, nem pottyan az ölembe. nem olyan egyszerű ez, mint sokan gondolják..

2014. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te pedig meg akarsz felelni anyud munkatársának vagy mi? Ki Ő? Utca bizalmi? Dr.Fontos vagy ki a rák? Ki nem sz@rja le magasról hogy egy jött-ment mit mond vagy gondol?


Nem késtél le semmit!

2014. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!