Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom túl elfoglalt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liza6789 kérdése:

A barátom túl elfoglalt és nincs rám ideje. Mit csináljak? Veletek is volt ilyen a suli miatt?

Figyelt kérdés
a barátomnak a suli és az edzés miatt nincs semmi ideje rám.még a hétvégéi is foglaltak.ezt meg is mondtam neki h ez igy nem lesz jo meg h nekem nem tetszik de csak mérges lett h mért vagyok ilyen .ti ezt hogyan oldanátok meg?volt már ilyen veletek? :):(

2014. szept. 5. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már így, barátnőre kevés idő van, igyekszem olyan lányt keresni, akinek szintén kevés ideje van - nem hiszem, hogy tudsz vele mit kezdeni, a helyedben valószínűleg keresnék valakit, akinek több a szabadideje.
2014. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen. Ennyire vagy fontos neki.
2014. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is egyet kell, hogy értsek a 2-essel. Biztos, hogy le lehetne faragni más elfoglaltságokból, hogy ha mást nem, pár órára összefuthassatok. Igaz, valamit valamiért, de úgy látszik te nem érsz neki annyit, hogy akármit is kihagyjon miattad. Sajnálom.

20/L

2014. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Én is egy elfoglalt pasi vagyok. Úgyhogy ismerem a helyzet másik oldalát és ismerem az előző 3 cinikus hozzászólást is.


Le fogtok pontozni, de legyen :)

Szerintem inkább büszke lehetnél a barátodra, hogy tanul és sportol egyszerre. Támogathatnád ebben.

A "keress mást, akinek van ideje rád" azért egy béna tanács szerintem, mert számomra a párkapcsolat nem ilyen volt, hogy ha valami nem működik, akkor keressek mást. A másik meg, hogy próbálj kicsit a dolgok mögé látni. Most van egy pasid, aki tanul és sportol és kevés az ideje. (Az idő mindenkinek véges és ugyanannyi áll rendelkezésre). Ezek a tulajdonságok szerintem sokkal értékesebbek, mintha bulizni járna. Ha keresel valakit, aki sokat foglalkozik veled, az valszeg hanyagolni fogja a tanulást, kevésbé lesz művelt.


"Mindenkinek arra van ideje amire szán időt" <- Ez egy hazugság. Ez egy egyenlet. Ha valaki tanul + sportol akkor kevés ideje marad a párkapcsolatra. Ha valaki bssza a rezet egész nap, akkor sok ideje van egy párkapcsolatra.


1+1 NEM LESZ EGYENLŐ 20-AL

Ezt mintha a nők nem lennének képesek megérteni. Egyszerre akarnak művelt, sportos pasit meg egyszerre várják el, hogy ez a pasi egész nap velük foglalkozzon. Igen, gyakran pár órára sincs idő, bizonyos napokon. Később meg lesz idő rá, ha türelmesen vár az illető hölgy és nem lép meg valaki olyannal, aki jelenleg a rendelkezésére áll

2014. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
nőként mondom, hogy az utolsó válaszoló remekül érzèkeltette a dolgokat és jól is látja.
2017. nov. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!