Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos a külső? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a külső? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Általában ha szerelmes leszek akkor én először a külsőbe "szeretek bele" és utána ahogy megismerem jobban az adott embert úgy szeretek bele egyre jobban. De volt már arra is példa, hogy valakihez először nem vonzódtam, nem tetszett aztán jobban megismertem és megtetszett, de még is hamar elmúlt. Baj az ha nekem fontos a külső? Egyes emberek szerint ez nem helyes dolog. Ti hogyan vagytok ezzel? Előre is köszi!
2014. szept. 5. 15:28
1 2
 1/12 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Szerintem a szerelemhez elengedhetetlen, hogy a két fél vonzódjon egymáshoz. :)
2014. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha te így ismerkedsz, akkor ismerkedj így, bár lefogadom, hogy mindjárt megjelenik a sok erkölcshuszár és rázendít a jól betanult "úú milyen felszínes vagy, hogy csak a külső érdekel" dumára. Aki valóban ezt hiszi, az nézzen magába (javaslom vigyen magával zseblámpát, mert elég sötét lehet ott) és utána mondja, hogy őt a külső hidegen hagyja. Aki ezt állítja, az egy mezei hazudozó. Az a felszínes, aki ezt állítja, közben meg jobbnál jobb csajokra veri a pici kis répáját.
2014. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
úú milyen felszínes vagy, hogy csak a külső érdekel
2014. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hahaha :D
2014. szept. 5. 15:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem Szabikámnak a szépsége mai napig ámulatban tart, pedig már hat éve ismerem
2014. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen igaza van a másodiknak. Én is így vagyok vele, nyilván attól mert nem szép (de jófej) még lehet haver, de semmi több. Ez nem felszínesség, csak sok az erkölcshuszár, megmondó ember. Ez természetes, hogy mindenki a "külsőt" veszi elsődlegesnek. Bár biztos van olyan, aki nem, de meg is van róluk a véleményem.
2014. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A külső a legfontosabb! Lehet ezt tagadni, de attól még igaz.

Ha nem így lenne és tényleg a belső értékek számítanának és is találtam volna már pasit, de hát az élet már csak ilyen mostoha. =D

2014. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Helyes és nem helyes dolog maximum erkölcsi szempontból létezik, szóval az egyedül a te szíved joga, hogy kibe miért szeretsz bele. A belső elengedhetetlenül fontos, hiszen hosszútávon úgyis az fog meg a másik emberben, de hazugság lenne azt állítani, hogy a külső nem számít...persze, hogy számít, hiszen főleg a férfiak esetében a vizualitás élmény nagyon is meghatározó egy nő és a szex esetében. Ismered a közhelyet, hogy a külsőddel megfogod, a belsőddel megtartod... Élszentség lenne azt mondani, hogy nem számít a külső...akkor nem érezné ennyi nő, hogy igenis jól kell kinéznie és nem tapasztalnánk azt, hogy a szép nők sikeresebbek. Teljesen normális ahogy leírtad...van akinek beleszeretsz a külsejébe, és megkedveled a belsejét...és van fordítva is.
2014. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minek járnál valakivel, aki nem tetszik neked? Az lenne felszínesség, ha azért nem járnál egy sráccal, mert mások rondának tartják. Egy olyan párt találni aki lelkileg és testileg egyaránt szép számodra, a lelki béke egy elengedhetetlen követelménye
2014. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak arra lennèk kíváncsi, hogy aki azt mondja hogy a külső nem számít, ha belinkelnék egy nagyon nem szép nőt (finoman fogalmazva) akkor lenne-e vele azért mert belsőleg olyan szép????........egy lószart......fontos a külső mindenkinek és az már teljesen mindegy hogy mennyire, de fontos. Aki azt mondja hogy nem az nem mond igazat....
2014. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!