Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáltál barátkozni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltál barátkozni az exeddel (komoly kapcsolati ex)? Sikerült? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Nekem 2 komolyabb exem van ,mindkettőnél próbáltam..de csak vagdalkozás lett a vége, így ha a mostani esetleg exszé válik, akkor teljes elszigetelődés..
2014. szept. 5. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi próbáltunk az egyik exszel de ő se teljesen barátilag közeledett aztán mégis szóval vagdalkozás lett a vége. Ráadásul barátnője is volt még a tetejébe az is rámszállt mert a kedves ex titokban találkozott velem de nem történt semmi de furcsa volt. Szóval ebben az esetben a teljes elszigetelődés lett. A másik exem jófej vele barátilag tudunk beszélni néha.
2014. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szakítás után 1 hónappal beszéltünk kicsit,aztán ilyen 2-3 havonta. Az utóbbi időben viszonylag rendszeresen.

Konkrétan tegnap utoljára.:D

De nálunk a szakítás is azért volt,mert eltávolodtunk a végére,szal semmi vita,üvöltözés nem volt,öleléssel váltunk el.

2014. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő próbált, de engrm hagyjon békén ezek után. Ő nem férfi, hanem egy kisfiú.
2014. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem az előző barátom volt, akit kicsit komolyabbnak lehetne nevezni, bár a mostanihoz képest még ő sem számít annak :D Próbáltunk jóba maradni, de a kapcsolatunk alatt sok minden elromlott, ő utána is csak lehúzott engem lelkileg, a végén pedig elég rendesen összevesztünk, azóta nem beszélünk ez több, mint fél éve történt. Néha véletlen látjuk egymást, olyankor nem köszönünk, mint ha nem is ismernénk egymást. De ez így van jól. Nincs szükségem a társaságára, van párom akivel boldog vagyok.

20/L

2014. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a ,,barátság extrákkal"-t sikerült visszahozni, úgyhogy nem.
2014. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálunk barátok maradni, de csak 2 hete szakítottunk, de nem nagyon megy, mert vagy tök jól elvagyunk, vagy összeveszünk, de egyszerűen nem tudjuk elképzelni, h ne legyünk egymás életének része...
2014. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!