Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
van egy illető az életemben akit mikor megismertem nem éppen monogám típus volt és minden ismerősöm azt mondta h ne kezdjek ki vele , de úgy éreztem hogy ő valahogy különleges és elkezdtem vele beszélgetni és össze is jöttünk. viszonylag az elején nehéz volt de lemondott értem a bulizós életéről és közel 2 évig úgy voltunk hogy bármit megtett szinte hogy a kedvemben járjon és teljesen hűséges volt.ennek ellenére nagyon mások voltunk és rengeteget veszekedtünk de utána mindig kibékültünk és megbeszéltük a dolgokat még soha nem szeretet úgy mint ő és soha nem szerettem annyira senkit mint őt és kis tökéletes volt minden nyárig de akkor tönkre ment minden az útólsó hónapban kicsit elhanyagoltam és folyton csak veszekedtünk nem beszéltük meg a dolgokat.hát szakított is velem már 3 hónapja kedveskedek neki keresem de nem értem mi van vele olyan lett mint előttem volt és nem is ez zavar hanem az hogy mintha 2 személyisége lenne. egyszer ne keresem hagyma már nem érdekel és utána meg gyere le sajnálom nem úgy gondoltam . ott vagyok és mással beszél (még ha nem is olyat de akkor is mással foglalkozik folyton) utána meg szinte már könyörög hogy menyek le és aludjak mellet és sokszor tényleg csak annyi hogy lemegyek elbeszélgetünk és ölelkezve alszunk. az a baj hogy megpróbáltam mással de neki egy mosolya olyan érzés mint 1000 csók és mással nem olyan mint vele mert vele voltam igazán boldog már 3 hónapja ez a se veled se nélküled de ez így nem mehet tovább mert teljesen kikészülők.mit tehetnék hogy végre megint közel olyan legyen mint régen nem kell hogy ne beszéljen mással mert ezt nem várnám el tőle csak annyi hogy ha ott vagyok velem foglalkozón ne én legyek a felesleg ne legyen tiszta flegma csomószor és hogy újra járjunk
2014. szept. 5. 17:05
 1/1 Paxel válasza:
na most fiú vagy vagy lány mer ez ebből a regényből nem derült ki. nagyon nagyon sajnálom az esetet de lehet hogy skrizofén a pali vagy csajszi.
2014. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!