Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért nem elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem elég jó egy tisztességes, hűséges nő? Miért a hűtlen k**v@kat veszik el feleségül, és miért őket tartják becsben?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne általánosítsunk, kérem! Én elvennélek.
2014. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítás lvl 99.


Még egy hűtlen ku.rvát se vettem el feleségül.:)

2014. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De hát őket tarják nagy becsben a férfiak, mint ha világ legjobb emberei lennének.
2014. szept. 5. 17:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed? Talán annyira megbecsülnek? :)
2014. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még ha nem is veszik őket feleségül, miután elvettek egy rendes nőt, amazokhoz járnak d..gni, mert "jaj kitágult az asszony a szülés után".
2014. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én gyűlölöm a riherongyokat. Nagyon rossz helyen ismerkedsz, ha ilyen tapasztalataid vannak.


#1 voltam

2014. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
Én azt vettem észre akár kurvinca vagyok akár visszafogott minden pasi lekoptat meg állandóan csak a hobbijaimról beszélek (űrlények és kvantumfizika) :-(
2014. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
Nem vagyok hűtlen kulva és mégis nagy becsben tartanak. Igen, itt, ezen a bolygón.
2014. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nem k...rvát tartanak becsben és vesznek feleségül. Veled nyilván más baj van, másért nem kellesz. De az is lehet, hogy a vetélytársad, aki miatt dobtak, nem is akkora k..rva, csak ki nem állhatod.
2014. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hűséges, tisztességes típusú nő vagyok. A párom igen nagy becsben tart. Előttem voltak csalfa párjai, de jó érzéke van hozzá, hogy ezt kiszúrja, és időben lelépjen. A gyereke anyját is ezért hagyta el. A mai napig szenved amiatt, hogy a fiát ritkán látja, de nem tudott volna együtt élni egy ilyen nővel tovább.
2014. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!