Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátságban kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságban kb. mennyi az esély arra, hogy egyszer összejönnek?

Figyelt kérdés
Már vagy öt éve vagyunk legjobb barátok egyszer már én is tetszettem neki,de az már régen volt...szerintetek?

2014. szept. 5. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem készítettem statisztikát, de saccra 10%.
2014. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon szoros szerintem sok.. Mert mint barát lehet szeretni nagyon a másikat, de ez heteroknál, fiú-fiú-nál kizárva, meg fordított esetben is .. Viszont lány-fiúnál, ha tényleg kifejezetten nagyon szereted mint barát, az azt is jelenti, hogy szeretsz vele lenni, stb. Akkor könnyű átbillenni a ló túloldalára.:)
2014. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy rá az esély ha tetszettél neki.talán még most is be jössz neki csak nem meri ki mutatni.szerintem ha õ is tetszik neked és szereted mond el neki az érzéseid
2018. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!