Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Megtudnátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Megtudnátok ezt magyarázni? (lent)

Figyelt kérdés
Nyáron ahol elkezdtem dolgozni, egy srác folyton kedveskedett éreztem h akar vmit de nem mertem elhinni, meg nem tudtam h velem ilyen v mindenkivel mert nem ismertem. Egyszer egyik napról a másikra piszkált, majd látszott rajta h meg van bántva. Próbáltam közeledni felé, azóta kedves de már kerül, sosem jön oda hozzám , ha többen vagyunk mindig ùgy helyezkedik h ne mellém kerüljön. Ma pl. a buszon is lett volna lehetősége mellém ülni, még én kérdeztem rá h oda ül e de ő inkább más mellé ült. Miért van h ha velem akart lenni, ilyen hamar letett rólam, mire totál belezùgtam elfelejt? Kb 18 évesen éreztem magam ilyen kilátástalannak most 24 vagyok... jelenleg semmi életkedvem nincs. Hiányzik még sem mondhatom meg neki, mert már látom rajta h nem érdeklem. Mit tehetnék? Tényleg ilyen könnyen elfelejtenek egy nőt a pasik, ilyen könnyen lemondanak róla?
2014. szept. 5. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Aki nekem tetszik, de nem mutat érzelmeket felém, arról én is lemondok, és elkönyvelem egy rohadt m*csoknak.

22F

2014. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva, ha valaki bejön, emiatt kedves vagyok vele, de ő nem veszi a lapot/tesz rá, akkor kb. 2-3 alkalom után elkönyvelem a "nem lesz semmi, innentől lesz**om" kategóriába...

Ezután csinálhat akármit, akkor se fog onnan kikerülni. Ha csak az elérhetetlen királynőt akarta játszani, akkor így járt.


26F

2014. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát vagy csak játszani akart veled, elérte hogy megszeresd utána leszart. vagy talált valaki mást. vagy valamivel ennyire kiábrándítottad magadból, egy rossz mondattal vagy cselekedettel ami neked fel se tűnt ő viszont teljesen kiábrándult tőle, de ne csüggedj, ha csak ennyit ért a kitartása irányodba a szerelme se ér többet. :) rengeteg hajó van még a dunán ne aggodj :). és nem nem ilyenek a pasik, én egy évig futottam olyan csaj után akinek nem kellettem, de nem adtam fel mert szerettem és volt kitartásom :) 19/F :)
2014. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát tudom hogy elérhetetlennek tűnhettem, mert alapból bizalmatlan vagyok az emberekkel de ennek is megvan az oka, meg el sem mertem hinni, hogy egy ilyen normális pasi, aki kedves, rendes, udvarias és még emellett iszonyat jól is néz ki, pont tőlem akarna valamit. Mondjuk már kár rajta agyalnom, tudom. Majd az idő talán segít vagy nem, azért köszi a válaszokat!
2014. szept. 6. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!