Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a (szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a (szerintem) különös helyzetről?

Figyelt kérdés
2 éve ismerem a lányt, elég sok (7 év) korkülönbség van, de egyikünket sem igazán érdekel. Másfél évig csak barátok voltunk, azóta sokkal több van, csók, és sok "szeretlek" is elhangzott. Együtt járunk programokra, meglepjük egymást ajándékokkal és amikor csak tudunk, együtt vagyunk. A gond csak az, hogy amióta ilyen jóban vagyunk, azóta van barátja, akit elvileg nem szeret annyira és inkább zavarja, hogy van egyáltalán. Mégis vele van, nem velem. Mi lehet az oka ennek? Ha megmondanám, mit érzek, rontana vagy javítani a helyzeten? Jöhetek/tünk ki ebből nyertesként?
2014. szept. 5. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csókolóztok egymással, hogy neki barátja van?

Szerintem mindenképp beszéld meg vele a helyzetet... mondd meg neki, hogy vagy baráti legyen a kapcsolatotok (amibe nem fér bele a csókolózás), vagy rendes párkapcsolat (amibe értelem szerűen nem fér bele, hogy ő más pasival legyen...)

2014. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Én biztosan nem akarnék olyan lánnyal lenni, aki ilyen undorítóan kezeli a kapcsolatait, de te tudod...
2014. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért ebben a két évben rengeteg dolog megtörtént, ami miatt sosem tudnám azt mondani, hogy "viszlát". Minden rá emlékeztet és a szobámban bármerre nézek, azokat a tárgyakat látom, amiket tőle kaptam. Minden ismerősünk azt mondja, hogy bennünket egymásnak teremtettek... csak épp tényleg nem értem, miért azzal a szerencsétlennel van együtt.
2014. szept. 5. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. szept. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
25-27
2014. szept. 11. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!