Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny legyek a barátom új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny legyek a barátom új iskolája miatt?

Figyelt kérdés

Nos, a barátom, ha megtudja, hogy befogadja egy adott közeg, nagyon megváltozik.

Most egy új suliba került, és nagyon szeretik, ezért ki is nyílt a szája.

pl. most meséli, hogy ma voltak kirándulni, és végig egy fitness-es hölggyel beszélgetett(hegymászós program volt), és a barátom olyanokat mondott a hölgynek(nagyon fiatalnak nézett ki), hogy a barátom testét nem hegymászásra teremtették, meg egy csomót kérdezősködött a csajról, mire kiderült, hogy tanár.

Meg mondta is, hogy van egy csaj a sulijában, aki tök szép lenne, ha az arcán nem lenne anyajegy, meg ahogy látom igyekszik bevágódni a csajoknál, és kicsit kivagyok borulva. Ismerem milyen, ha egy csaj vevő rá, akkor rá se lehet ismerni...

meg múltkoris az volt, hogy facebookozunk, és egy csajnak fürdőruhás képe volt kint, és a barátom rákattint, hogy ez ki? És kinagyította a képét, megnézegette...

Meg folyton, hogy: Naaaaa kit nézzünk meg facebookon? És csajokra gondol....én meg ilyenkor mindig mondom, hogy minek kéne bárkit is megnézni....

Mondjátok meg nyugodtan ha hülye vagyok. Az vagyok?


2014. szept. 5. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ő boldog és vidám, had éljen már így!

Mindenki szeretné ha ilyen közegben lehetne.

2014. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod egy gyökér, a barátnővel nem így kell bánni.
2014. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most őszintén, egy ilyen gyökérnek, hogy lehet barátnője? A pofám leszakad.
2014. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fényember ***** válasza:
Most te a haverja vagy, vagy a barátnője? Bocs de a szöveg alapján nem nagyon tudtam eldönteni...
2014. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég idióta a barátod, ha velem ezt csinálná, kiakadnék!
2014. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye.Próbálj meg vele beszélni erről,hogy neked rosszul esik,ha nem veszi ezt figyelembe akkor nagyon gerinctelen alak lehet.ha igen akkor legalább nem mondja ezeket,de nézni fogja attól még ugyanúgy pl a képeket,ebben nem fog változni ha ilyen.
2014. szept. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!