Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megyünk sehova?

Figyelt kérdés

Majdnem egy hónapja vagyok együtt a barátommal. A lakótársán keresztül ismertem meg. Eddig mindig csak náluk voltunk az albérletben, ami alapból jó, mert imádok vele összebújni/ölelkezni miközben mondjuk megnézünk egy filmet, de nem értem, hogy ő miért nem akar elmenni valahova..(tehát még nem volt egy rendes "randink" se....még egy kávézóban se voltunk)

Szerintetek mi lehet az ok? Hogyan utaljak rá, hogy szeretném ha elmennénk kettesben valamilyen programra?



2014. szept. 5. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2014. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked egy kengurura lenne szükséged. ( Az ugyanis üres zsebbel is tud rohangélni. )
2014. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ilyen szempontból elég régimódi vagyok, úgy gondolom, hogy a fiúnak illene elhívnia valahova első alkalommal.

és nem fizetős programra gondolok, egy sima parkban sétálós romantikus estének/délutánnak is örülnék

2014. szept. 6. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!