Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem fog megcsalni a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem fog megcsalni a barátom?

Figyelt kérdés

Néha a barátom el szokott menni iszogatni haverokkal, kell neki a lazulás, ezzel nincs semmi gond. Sajna most sokat kell tanuljak, nem tudok mindig vele menni. Mondta, hogy diszkóba menne most el bulizni,haverokkal. Nagyon szeretem és megbízunk egymásban, de egyszerűen ilyenkor nem tudok jól aludni...sírok. Nem tilthatom meg és sosem tenném, mert engem nagyon zavar ha bármilyen szinten a szabadságomban korlátoznak, viszont én nem szeretek nélküle bulizni. A konkrét kérdésem az, hogy szerintetek előfordulhat, hogy egy férfi, aki nagyon szereti a párját, vele akar élete végéig lenni; elmegy egy buliba és sok mennyiségű alkohol fogyasztása után, nem gondolkozik és valahogyan megcsalja a barátnőjét? Az a baj,ha ilyen történne , még csak meg sem tudnám...

Bocsánat, hogy hosszú lett. Könyörgöm, valaki nyugtasson meg valahogy, nem tudok mit kezdeni magammal...... :'(


2014. szept. 5. 20:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

18/L

21/F

2014. szept. 5. 20:46
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha szeret nem fog megcsalni, és sosem éehet egy ember annyira részeg
2014. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21/F vagyok és én is csaltam már meg piásan az akkori barátnőm. De nem 2 sörtől.
2014. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És nagyon szeretted? Hogyan fordulhatott elő?? :(
2014. szept. 5. 20:48
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Most hazudjak? Nem fogok, pedig azt akarod.

Nem tudjuk megmondani, hogy mi fog történni.

Előfordulhat, hogy igen. Nem ismerjük a párodat, és azt sem, hogy "mennyi a teherbírása"

De nem idegesítelek.

Az életben bármi megeshet, ez is, és ez még messze nem a filmbe illő forgatókönyv.


Ez a kérdés a jósnőknek is kihívás lenne :))))



Ámde. Az viszont nincsen rendben, hogy te ezért sírsz a párnádon. Tegyük fel, hogy együtt maradtok még 30 évig.

Szerinted sosem lesz olyan, hogy 2-3-4 napra el kell utaznia???? Dehogynem.

NE lovald bele magadat ebbe, mert mindig lesz olyan, hogy "megcsal? nem csal meg?" egy életet így nem lehet leéélni.

2014. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazad van..csak nagyon szeretem, egyelőre nem tudom hova tenni az érzéseim.. remélem változik
2014. szept. 5. 20:50
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeret, akkor nem fog megcsalni, piásan sem.

Egyébként pedig bármikor előfordulhat, hogy megcsal, nemcsak buliban.

Te ismered, te tudod, hogy milyen típus, hűséges vagy csajozós, te tudod, hogy mennyire megbízható.

Így látatlanban csak annyit tudok mondani, hogy bármi elképzelhető.

De ha biztos vagy benne, hogy nagyon szeret, akkor nem fog megcsalni. Miért tenné? Hiszen, ha megteszi, akkor nem szeret igazán.

2014. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ne rágódj ezen,pl az én párom egyszer ment el nélkülem discóba,de azután többet soha,ő maga mondta,h egyáltalán nem érezte magát jól. Szóval ha most ez az első discós alkalom,és tényleg veled akar mindig lenni,hidd el nem megy többé. a sörözés a haverokkal pedig normális,ez náluk olyan mint nálunk a vásárolgatás,ezt el kell fogadnod,ennyi tér és kikapcsolódás kell neki is :)
2014. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon szeret.Hűséges típus,és józanon nem csalna meg,én csak a részegségtől,alkoholtól félek...olyankor teljesen megváltozhat az ember
2014. szept. 5. 20:56
 10/19 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de bízz meg benne... mit mondjanak a távkapcsosok?
2014. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!