Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétszer szexeltünk, nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer szexeltünk, nagyon jó volt, utána találkoztunk többször is, írogatunk egymásnak, flörtölgetünk?

Figyelt kérdés
Régről ismerjük egymást, kb 10 éve szemezgetünk már, de még most "jöttünk össze". 2 alkalommal is előfordult, hogy megkérdezte eljöhet-e hozzám, nyilván szexelni és mégsem jött el. Aztán másnap ír, mintha semmi sem történt volna és azóta is írunk egymásnak. Ez mi??
2014. szept. 5. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Játszik...
2014. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy bedőltél egy ostoba pasinak.


Tudod mikor ilyen történetet olvasok, mindig áldom az eszem, hogy inkább választottam az óvatosságot, mint hogy a helyedben legyek.

2014. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És az miért jó neki, hogy nem szexelhet?
2014. szept. 5. 20:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros, amit írsz:

10 éve szemezgettek, hány éves vagy tulajdonképpen? Kétszer szexeltetek a kérés szerint, alább meg nem jött el. Írogattok egymásnak. És még Te kérded, hogy mi ez? Eg így egy érdekes játék.

2014. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
25 vagyok.
2014. szept. 5. 21:01
 6/11 A kérdező kommentje:
És tudja, hogy nem vágyom komoly kapcsolatra.
2014. szept. 5. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:

5+6


Egyszerűen kortól függetlenül nem jöttél be.


Egy pasinak ha te bejössz az ágyban, azt le nem vakarod magadról, nem hogy csak 2 alkalom után, hanem 100 után se.


Ennek a pasinak nem jöttél be.

2014. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked jó volt, de hogy a pasinak nem az tuti zicher:D
2014. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, csak nem értem minek keres akkor...ennek így nincs értelme.
2014. szept. 5. 21:06
 10/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok: kérés = kérdés
2014. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!