Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérjem vissza a képeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem vissza a képeket az exemtől? 2 és fél éve külön vagyunk és a kapcsolatot se tartjuk viszont most igényt tartanék a múltbeli képekre, mert úgy érzem, azok is hozzájárultak ahhoz, aki most vagyok. Hogyan kérjem el őket?

Figyelt kérdés
2 és fél éve szakítottunk az exemmel, azóta nem tartom semmilyen formában a kapcsolatot vele. Az elmúlt évben volt egy párom aki megkért, hogy töröljek minden képet és meg is tettem. Viszont egy hónapja szakítottunk és szeretném ha lenne egy fényképsorozatom, hogy hogyan jutottam el oda, aki most vagyok és szeretném újra megkapni a képeket. Van esély arra, hogy újra megkapjam őket. Lehet már meg sincs neki. Hogyan kérjem vissza őket?

2014. szept. 5. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát megkéred szépen! Ha szerencséd van akkor meglesz még neki és átküldi, de kötve hiszem, hogy megvannak neki. Nekem sincs már egy exeimről se kép. Próbáld meg. Talán sikerel jársz, de számíts rá, hogy már nincsenek meg.
2014. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!