Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire nem szeretem a kötöttséget?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, októberben leszek együtt a barátnőmmel 2 éve. Sokat veszekszünk, mert sokszor nem érzi azt hogy szeretem. Pedig próbálom éreztetni vele, de valahol igaza is van... már tényleg kiszerettem belőle egy bizonyos szinten és már másra vágyom. Olyan jó lenne ismerkedni más lányokkal is és nem csak ismerkedni. Annyi lány van a világon és fiatal vagyok. Ezen kívül barátnőm jövőre ilyenkor már Pesten lesz főiskolán és alig fogom látni 2 hetente, valamint most hogy még a közelben van, nem aludhat nálam, mert anyukája nem engedi. Az utóbbi 2 hónapban történt meg hogy végre együtt aludhattunk náluk. Nekem ő az első komoly barátnőm, előtte egy lánnyal voltam együtt egy hónapot. A mostani barátnőmmel vesztettem el a szüzességem és ő is velem.

2014. szept. 6. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis vagy. Csak a hulye begyepesedett keresztenyek terjesztik azt hogy egy embernek egy emberrel kell leelnie az eletet! De a termeszet mashogy tervezett minket, azt akakrja hogy minel tobb csajjal ismerkedjunk hogy minel tobb helyen szetszorjuk a spermainkat ezzel is tobb eselyt adva a geneknek, hogy azok minel valtozatosabban keveredhessenek es azaltal jobb egyed fejlodjon ki, aki ellenalobb betegsegeknek, stb.
2014. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyesre ne figyelj, kicsit hülye

de abban igaza van hogy ez normális. hisz csak 18 vagy. ilyen korban nem érdemes nagyon lekötni magadat mert később megbánhatod hogy elvesztegetted az időd. nem azt mondom hogy szakíts a barátnőddel és menj k*rvázni (nem szószerint k*rvázni). de jobb ha reálisan nézitek mindketten a kapcsolatotokat. az első szerelem ritkán lesz az utolsó is

2014. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok szakítani, csak tényleg pont ez az, hogy egyszer fiatal az ember. Viszont anyáék 16 éves koruk óta együtt vannak és 50 évesek, úgyhogy tudom hogy létezik ilyen hosszú kapcsolat. Csak tényleg ritka.
2014. szept. 6. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:

én is azt írtam hogy ritka.

mikor ennyi idős voltam nekem is volt egy hosszú kapcsolatom (több mint 3 év) úgyhogy azt hiszem nyugodtan okoskodhatok egy kicsit:)

a barátnő nem zavar abban hogy úgy élj mint más fiatal. járjatok el egymás nélkül bulizni, legyenek külön barátaitok is, saját életetek és akkor nem fogod azt érezni hogy lekötöd magad. nálunk bevált. nem maradtunk le semmiről és mégis együtt voltunk

2014. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem is alszotok együtt nagyon, tehát ez még diákszerelem...


Sajnálatból ne legyél vele.

2014. szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Madách nem jó tudta. Ez az ember (igazi) tragédiája. Hogy az alapvető természete nem egyeztethető össze az általa kidolgozott erkölcsi normákkal.
2014. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!