Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni irigyseg ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni irigyseg ellen?

Figyelt kérdés

Nagyonnagyon szarul erzem magam...


Van 1 baratom, aki eleve sokkal fiatalbb mint en. O meg kozepsulis en mar reg nem... nekem tulajdonkeppen rajta kivul senkim sincsen... o viszont tele van baratokal, fiukkal lanyokkal egyarant... folyton hivjak ide-oda, rendezvenyekre, gyulesekre stb. mikozben velem semmi nem tortenik.


Jelenleg munkanelkuli vagyok, igaz van bevetelem, de nincs esemeny kulonosebben korulottem. Nagyon feltekeny vagyok ra eleve mivel fiatalabb joval mint en, jol nez ki, mindenki keresi a tarsasagat, penzzel is el van latva boven es eneklesben is tehetseges... erre itt vagyok en, nincs eletem, tehetsegtelen szar vagyok, nincsenek baratim stb...


Nem feltetlen attol tartok hogy talal mast, bar oszinten szolva 1 kicsit sem lepodnek meg, sot igazabol sajnos tudom en is hogy nem egy ilyen senki mellett lenne a helye... de alapbol az eletere is irigy es feltekeny vagyok.


Nem tudom mit tehetnek...komolyan. Persze ha elmennek munkatvallalni akkor lenne nemi eletem, de elmenne vele minden napom, talakozni se tudnank tul sokat... meg 1 ok hogy ne velem legyen.


2014. szept. 6. 13:37
 1/3 A kérdező kommentje:
ja mindketten fiuk vagyunk...
2014. szept. 6. 13:38
 2/3 anonim ***** válasza:
de ha barátok vagytok.... ő sosem hívott téged magával????
2014. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
neha igen... de erthetoen nem fog mindenhova hivni, elvegre sajat barati, sulistarsai stb...
2014. szept. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!