Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar semmi komolyat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Playka kérdése:

Miért nem akar semmi komolyat? 3,5 éve vagyunk egy pár.

Figyelt kérdés
Ha mondom hogy kisbaba kell azt mondja még rá ér... ha mondom hogy esküvöt szeretnek szerinte az is rá ér. Két éve volt az eljegyzésünk 3,5 éve együtt lakunk.

2014. szept. 6. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
biztos nem hülye.
2014. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te a nő vagy a férfi vagy? Hány évesek vagytok?
2014. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Infantilis. Valószínűleg van olyan ostoba, hogy ezt a világ végének, nyűgnek tekinti - elköteleződés. Beszélj vele.
2014. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én 21 éves lány. Ö 27 éves. Pedig minden meg van... ùj ház, ùj autó,saját munka( válalkozó) támogató szülök.. én lennék a hiba ?
2014. szept. 6. 14:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor igen mondtál, mikor megkérte a kezedet, nem beszéltetek arról, hogy mikor szeretnétek összeházasodni és mikor szeretnétek gyereket?
2014. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ö akkor is azt mondta hogy három év mùlva mikor össze jöttünk. Most is azt mondja.
2014. szept. 6. 14:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valóban te vagy a hiba, de az is, hogy nem akar elköteleződni, csak még önmagának sem meri bevallani. A házasság is elköteleződés, a gyerek meg pláne, valóban egy életre szóló. Egy 27 éves akár már akarhatna is családot, de akkor tenne is érte. Viszont manapság a 27 körüliek többsége még nem vágyik erre egyáltalán, bőven 30 felett állapodnak meg. Te 21 vagy, a helyedben még én se akarnék semmi komolyat, de ezt te tudod, ebbe nem szólhat bele senki.
2014. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
féltesómék 17 éves koruk óta együtt vannak, vagy 20 évet együtt laktak és csak 3 éve házasok és most lettek csak gyerekeik is :) kb 40 évesek (de ezt nem tudom pontosan, de ennyinek kell lenniük :D viszont még mindig fiatalok :) )
2014. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21 évesen mondjuk semmivel nem vagy elkésve, de az szerintem alap lenne, hogy a közös terveitekről tudjatok beszélni, és amit a párod mond, azt komolyan is lehessen venni.


Hogy a helyedben mit csinálnék, arra nehéz mit mondani, mert én meg pont nem akarok soha férjhez menni, de szerintem ha akarnék, és ilyen helyzetben lennék, akkor beszélgetnék arról a párommal, hogy akar-e VALÓJÁBAN valaha esküvőt, és ha igen, mikor. Ha meg addig az időpontig sem lépne, helyette kitűzne újabb X évet, akkor levonnám a megfelelő következtetést, és visszaadnám a gyűrűt.

2014. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy idő után az nem válasz, hogy ráér...

Kérdezd meg, hogy neki mik az elgondolásai ezekről?

(amúgy tényleg nem sürgős) Úgy tűnik, mint aki nem nagyon gondolja komolyan a közös jövőt.

2014. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!