Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy èn is ugy szeressem öt, mint ö engem?

Figyelt kérdés
Egy honapja vagyunk együtt,èn 28 N vagyok ,elvàlt ès van egy 5 èves gyerekem,ö 30 F ,sem nös nem volt,sem gyereke nincs.Pàr napja szerelmet valott,ès làtom is rajta,hogy öszintèn szeret,kedves ,figyelmes velem,szereti a kislànyom.En is szeretem,de nem ugy,ès nem annyira ahogy ö engem,pedig valljuk be megèrdemelnè,mivel nem sok fèrfi fogadje el a màs gyerekèt,inkàbb örülnöm kène,hogy ràtalàltam egy ilyenre a sok komolytalan pasi utàn :) :( szeretni akarom mint ö engem,de eddig mèg nem tudtam szerelmes lenni belè:(
2014. szept. 6. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordul hogy egy hónap alatt nem alakul ki a szerelem. Adj időt magadnak. Töltsetek együtt sok időt ha úgy is jól érzitek együtt magatokat és majd kialakul. Nem kell erőltetni, sürgetni. Ha megismered alaposabban a személyiségét akkor majd jobban kötődsz hozzá és akkor lesz is mit szeretni. Ne görcsölj ezen, ne hitesd el magaddal, hogy ez egy praktikus dolog lenne vagy esetleg kötelező. Csak lazulj bele az egészbe, lesz ami lesz :)
2014. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmiképp se erőltesd azzal ugyanis elnyomod a természetes létrejövési esélyét az érzésnek....egyszerüen ne csapd be magad hanem érezd amit érzel ,majd idővel eljön aminek el kell jönnie,ha azonban nem jön akkor nem te vagy a hibás,ne hibáztasd magad.
2014. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem fogod tudni, maximum elfogadni tudod, és megszeretni mint embert.


Azt a szerelmet amit a gyereked apja iránt éreztél, az egy ember életében 1x v,2x fordulhat elő. Neked kell eldöntened mit választasz: családot, vagy az érzés hajkurászását, amibe volt már részed.

2014. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És ha 2x-is eljön kopránt sem biztos, hogy lesz belőle valami, viszont a gyerekednek apa is kell.


A srácnak pedig, aki a gyerekedet szereti a maximális tisztelet és emberileg minden amit csak nyujtani tudsz pozitiv modón megjár.

2014. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4+ És a srácnak tudnia kell, mielőtt kezdesz vele, és ő döntsön kellesz-e igy vagy sem. Igy fair.
2014. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!