Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élek a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élek a barátommal és búcsúzáskor mindig bőgni kezdek. Szerintetek ez nagyon gáz? Jobb lenne ha nem sírnék előtte? 19/L

Figyelt kérdés
2-3 hetente találkozunk
2014. szept. 6. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én akkor bõgtem, amikor félrekacsintgatott :]
2014. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sírj mintsem h visszafogd az érzelmeid, de benne van a pakliba h van más valakija akkor is ha olyan nagyon megbízhatónak ismered.
2014. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lesz még sírás nyugodj meg.:) 100-as zsepit készíts!
2014. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat egy olyan dolog hogy bizalom nélkül semmit nem ér,és ha bízol is benne akkoris benne van a pakliban hogy megfog csalni a párod.Nem baj ha sírsz,szerintem semmi gond nincsen,sőt,én innen biztosra venném hogy tényleg szeret a barátnőm.Az előttem válaszolónak is igaza van,lesz még sírás más miatt is,bár ne legyen így.Sok sikert!
2014. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én olyan 2 év alatt leszoktam róla, de addig én is minden egyes alkalommal bőgtem, volt, hogy ő is szipogott. Aztán mikor utoljára láttam felszállni a vonatra, akkor is nagyon sírtam, nem is értette mivan, mikor már rég nem történt ilyen.. 1 hónapra rá megcsalt :) Valahogy éreztem, hogy az az utolsó búcsú.

Szerintem egyáltalán nem gáz, de ha szerinte az, valószínűleg a tudtodra adja.

2014. szept. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, hasonló helyzetben búcsúzáskor mindketten már majdnem bőgtünk, aztán a vonaton én kibőgtem magam. Ezért felszállás után első utam a mellékhelyiségbe vezetett, ahol senki sem lát. De egyszer a csaj előtt bőgtem el magam, hogy nem akarom otthagyni, szóval...
2014. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!