Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tudok másoknak jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tudok másoknak jó tanácsokat adni, míg az én párkacsolati életem egy nem létezõ fogalom?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenkinek a saját portáján kéne rendet tennie elõször, de valamiért másoknak annyira hasznos, jó tanácsokat tudok adni, ami mindig jóra vezetett eddig, magamon meg egyáltalán nem tudok segíteni. Normális ez?
2014. szept. 6. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki tudja, csinálja, aki nem, az tanítja :)
2014. szept. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert elveszik a semleges nézőpontod a saját esetedben..
2014. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Ez a legrosszabb közhely, amit kitaláltak az emberek. Igen komoly szakemberektõl tanulom az elektronikát, szerelést. Érdekes, tudják is, és tanítják is.
2014. szept. 6. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne kapd fel a vizet, ezt szokták erre mondani. Am ki a csoda tudná ezt megmondani???
2014. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerös. Minden baratnöm hozzam jön panaszkodni, tanacsert pasiügyben, mikor nekem meg parkapcsolatom se volt... Es raadasul eleg sajatos velemenyem van a dologrol. Mondjuk, lehet, hogy e kettö között van nemi összefügges...:D

En mondjuk szivesen adok tanacsot, de neha jo lenne mar, ha nekem is szüksegem lenne ra...

2014. szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De nemis olyan problémái vannak nekik, hogy hogyan szólítsuk lle XY-t, hanem éppen szétmentek a férjével, mit tegyenek, vagy nem tudja, hogyan kezeljen egy vitát...

Viszont a legbüszkébbre arra vagyok, amikor egy fiatal lányban [jó, egyidõsek voltunk] csak én tartottam a lelket, mert mindenki õt piszkálta, nem érezte magát senkinek sem emiatt. Mostanra egyetemista, autója van, és évek óta boldog a barátjával.

2014. szept. 6. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!