Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves fiú vagyok, nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiú vagyok, nem volt még barátnőm, ez ciki?

Figyelt kérdés
Kezdek aggóni miatta. Nem azért zavar, mert mások mit gondolnak.. magam miatt zavar.. Nem fogok fele elkésni, ciki ez? Sokan vannak az én helyzetemben, akár fiúk- lányok? (Nem hiszem, hogy a külsőmmel baj lenne, erős átlagos vagyok. ) Lehetett volna már , csak nem vagyok a divatkapcsolatok híve, ami pár hétig tart, úgyis tudom, hogy nem tovább. Azokat inkább elutasítottam, hogy várjam az "igazit". Akivel komoly lesz, egy értelmes, okos, lányt. Nem kérek sokat, ennyi az egész, de semmi. :/
2014. szept. 6. 18:39
 1/8 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem...sőt. és nyugodj meg, semmivel nem fogsz elkésni.
2014. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a külső sem, egy "átlagos" lánnyal teljesen megelégednék... Ezt lehet bután fogalmaztam meg, de értitek, hogy gondoltam.. Szerintetek nem vagyok fele elkésve? Nekem a belső annyira fontos, sőt a legfontosabb. Az teszi az I-re a pontot. Mások ezt díjazzák, hogy ez milyen ritka aki így gondolkodik még sem találok senkit.
2014. szept. 6. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Megnyugtatlak, én is 17, sőt, fiú vagyok, és nem, nem volt még barátnőm. A lényeg, hogy ne várd a sült galambot a szádba... aki keres, az talál.
2014. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy elkésve. A barátaim 80%-a szűz. Barátnőjük volt, de csak 1-2 hetes. Én is szűz vagyok, barátnőm volt, de csak 1 hétig tartott. Ne erőltesd, majd jönni fog az a lány, kiért bármit megteszel.

16/F

2014. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem itthon ülök, wowozok és várom a csodát.. Élek szoc. életet. Megyek bulizni, ide-oda a haverokkal, fesztiválokra. Tehát ismerkedésre az esélyt megadom élőben is, meg itt is. Csak itt könyebb beszélgetnem, meg kezdeményeznem ezerszer mint élőben.. Sajnos ez egy hosszú történet, nem tehetek róla. A fájdalom megköveteli, hogy érezzék, és bennem rossz emlékek jönnek fel. :S
2014. szept. 6. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:
hát én is sokáig úgy voltam, hogy vártam az igazi, míg a haverjaim mindig felszedték a csajokat a bulikon akár egy éjszakára, akár egy hétre és rájöttem, hogy várhatok az igazira, az majd csak később jön és belevetettem magam, nem bántam meg, tapasztalatszerzésnek jó volt, legalább ha lesz komoly kapcsolatom, akkor már tudok normálisan kezelni pár szitut, meg nem leszek olyan félénk, meg mittomén, ilyenek. Örülök, hogy haverjaim nem szóltak le azért, mert korábban milyen voltam, meg most is elfogadnak olyannak, amilyen vok.
2014. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok és nem volt barátom, sosem csókolóztam és még folytathatnám, nem vagytok elkésve, srácok! ;) ... vagy ha igen, akkor együtt vagyunk elkésve xd :DDD
2014. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

19 éves koromig nem volt kapcsolatom, de még csak nem is csókolóztam addig.


Ha valaki szerint ez ciki, az így járt, és örüljön a véleményének.


16-17 évesen a legtöbb tininek nincs kapcsolata, és nem is baj az.

2014. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!