Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandra989 kérdése:

Miért félek ennyire?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég majdnem megvolt az első csókom azzal a személlyel akit nagyon kedvelek.Ott voltunk a tökéletes helyen,a tökéletes pillanatban,de megijedtem és nem engedtem neki.Tudom,hogy egy szintig természetes az ha fél valaki,de én különösképpen féltem és félek.Szeretem előre tudni,hogy mit hogyan,mikor kell csinálni és a csókot azt nem tudom.Félek,hogy mindig ennyire fogok félni és elrontom,mert izgulok,mert általában emiatt rontom el a dolgokat.Nem tudom,hogy mivel nyugtathatnám le magamat,hogy ne féljek ennyire,mert nem annyira nagy dolog..

2014. szept. 6. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Passz.
2014. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Meg lehet tudni mennyi idős vagy? :)
2014. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyakorolj egy barátnőddel vagy igyál rumot. Jót tesz. :)
2014. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyél paszulylevest.
2014. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Santana_33 válasza:
Szerintem, ha ilyen félős vagy kérj meg egy tapasztalt fiút akivel jóban vagy sok ideje ismersz és nem gáz, hogy adjon egy kis tapasztalatot. Nem csókra gondolok hanem mondjuk csak egy szájra puszi vagy valami. Hidd el akkor majd rájössz, hogy ez nem is olyan nagy dolog. Én is ilyen voltam 13 évesen kezdtem el járni egy lánnyal 2 évig nem is csókolóztunk féltem én is. Beszéljetek róla, akkor a fiú is zavarba jön és akkor egyszerűbb lesz :)
2014. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2014. szept. 6. 22:45
 7/7 anonim válasza:
Mondd el neki, hogy félsz és ő majd segít.
2014. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!