Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy idősebb pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy idősebb pasi nem mer kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Idősebb alatt a 30-okra gondolok...

2014. szept. 7. 00:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van, pl. én.
2014. szept. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én se merek, inkább ti írjatok csajok !

35F

2014. szept. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

en sem .

29f

2014. szept. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én sem, meg eleve nincs is hol.
2014. szept. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
akad
2014. szept. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sem,pedig szívesen megismernék egy fiatal csajszit...
2014. szept. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Miután egy csaj előkapta a gázsprét, amikor megkérdeztem tőle a buszmegállóban, hogy mennyi az idő, mert tudni akartam mikor jön a busz, ez után picit már nehezebb...
2014. szept. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
van. Tudod nehéz, mert nem vagyunk trendi, páwa, fültágítós kisfiúk. Komoly férfiak, akik, beszélgetnek, ölelnek, szeretnek, és tudják, mit kell tenni, hogy a lány tényleg boldog legyen, és az ágyban is nagyon figyelnek rá. Nem dugni akarnak,hanem szeretkezni. Nos, ezért :)
2014. szept. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egy 29éves pasit,aki nem mert kezdeményezni csak bámulja a nőket meg álmodozik,de ha arra kerül a sorfél,visszahuzodik.

7-esnek nagyon jó a storyja! :P

Úristen! Hogy én mennyire vágyom egy olyan pasira,mint a 8-as! de nincsenek,vagy ha van is,biztos foglalt,családos. szeretem a komoly,humoros,pasikat.stb.. én sem vagyok olyan,mint a mai fiatalok,pedig nem vagyok öreg. :) Meg az idősebbek már tudják mi kell a nőknek,h kell érinteni... pl.40-esek

23L

2014. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19:02: Elárulom a titkot. Rendelkezünk ezekkel a "jó" tulajdonságokkal, de emellett gondjaink vannak a kommunikációval és a társas helyzetek óriási kihívást állítanak elénk, nem mennek ösztönösen, mint a legtöbb embernek. Így aztán hiába vagyunk jófejek, ezt nem tudjuk közvetíteni a külvilág számára. Hiába tudunk őrülten szeretni, soha nem jutunk el addig senkivel, hogy megtehessük, mert már az első beszélgetés is olyan, mintha a Himaláját kéne megmászni. Idővel megtanuljuk ezeket tudatosan irányítani, kezelni, de évtizedek kellenek hozzá, és olyan kemény munka, amit a nem visszahúzódó emberek el se tudnak képzelni. Ezért van, hogy az igények ezen a téren nehezen találkoznak.
2014. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!