Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deliverance kérdése:

Megcsaltam a barátom, most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nyár végén megcsaltam a párom (elég zűrös időszakunk volt) Lenézhettek, elítélhettek, nevezhettek akárminek, megértem, de ez van. Egyszeri dolog volt, nem gondolkoztam, azóta viszont nem mondtam el neki. Most jól megvagyunk, és persze megbántam már az egészet, csak érdekel, hogy ti mit csinálnátok a helyemben?
2014. szept. 7. 00:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%
minden nő ilyen?
2014. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Elmondanám. Mert ha szeretem fő az őszinteség, és lehet megérti. De ha titkolod és kiderül nagyobb baj lesz belőle. És azért ha az én barátnőm lennél és kiderülne 2 perced adnék elhagyni a lakást!
2014. szept. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Amiről nem tud az nem fáj... és ezt úgy mondom, hogy engem megcsalt a barátnőm és azon nyomban kirúgtam, semmilyen magyarázatot nem hallgattam meg.

Ne mondd el, mert csak tönkreteszi a kapcsolatotokat, ha jól megvagytok..., de ha bármi kétely van benned, szakíts vele, de jobb ha ekkor se mondom meg neki mi történt.

2014. szept. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Galaxis. ***** válasza:
Vagy nem mondod el vagy igen. Ha nem mondod el akkor se fog sokáig tartani mert ha megcsaltad akkor nem akarod őt. Ha elmondod és a srác okos akkor elhagy. De a vége ugyan az lesz. Idővel szétváltok. Amúgy meg ne rabold az idejét. Ha jó vele akkor beszéljetek meg egy szexkapcsolatot és kész
2014. szept. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Mások sokkal több időt kibírnak szex nélkül, kapcsolat nélkül és nem rossz emberek. Mások meg még kapcsolatban is félrelépnek. Komoly pénzbírságot kéne kivetni az ilyenekre. Ez van.
2014. szept. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
ribizli szezon :D hát nem is értem hogy van így pofád visszamenni hozzá már elnézést, de ha elmondod otthagy ha nem akkor hazugságban éltek ami a számodra lesz nehéz ha van lelkiismereted , ha nincs akkor meg jobbat érdemelne, szóóval hagyd ott, de ez csak az én szubjektív véleményem
2014. szept. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Én a helyedben őszinte lennék, mert előbb utóbb ha kiderül, nem fog kegyelmezni!
2014. szept. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
29%
Jellemző. ivétel nélkül mind ilyenek vagytok ti azt hiszem. Mindegy milyen az aktuális barátotok, a "keméyn dákó" meg a "sárm" automatikusan üt bármit. Ösztönlények. Férgek.
2014. szept. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Engem pont ma csalnak meg szóval, aktuális a kérdés. Sőt lehet pont te vagy az,csak név nélkül éppen, mert gyanítom, hogy nyár végén is volt valami. (aug 20 környéke). De ez is, az is undorító. A hazudozás meg pláne az.
2014. szept. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Hagyd ott szegényt, hadd találjon egy normális lányt.
2014. szept. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!