Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka egy ilyen hirtelen változásnak? Nem értem miért viselkedik így, nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

Augusztus utolsó hetében 3 napot voltunk együtt, ebből az egyiken kirándulni voltunk, a másikon pedig egy Dániába kiköltöző ismerősünket búcsúztattuk. Ezután hazamentem egy napra, aztán nála voltam. Ő aznap fodrásznál volt, bevásárolni, a volt sulijában egy haverjával egész nap (én is ismerem, jóban is vagyunk). Mióta visszajöttem, teljesen érdektelen és emellett szokatlanul nagyvonalú is. Nem igazán érdeklik az érzéseim, ha látja rajtam, hogy valami nem oké, nem kérdezi, nem keres magától, elfelejt dolgokat, amiket megígért, inkább másokkal van, mint velem.. Szimplán leszar. Viszont emellett bárhova megyünk mindent ő akar fizetni (eddig mindenki fizette a sajátját), fuvarozna ide-oda, ha kérem, értem jön melóba stb.

Ma például egész nap nem találkoztunk, mert vidéken volt, tegnap pedig csak meló után pár órára. Ma mikor hazajött, fel sem merült benne, hogy esetleg átjönne hozzám vagy én mennék hozzá, helyette elment a baráti társaságunkkal inni.


Bocsi, tudom hosszú, de ha valaki esetleg okosabb, mint én, ossza meg velem légyszi.


22L


2014. szept. 7. 03:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy mi az oka, az nem tudható, de eléggé rossz irány ez.

"Szimplán leszar.

Kérdezd tőle, ha nem mond értelmes választ, akkor pihentesd ezt a dolgot.

2014. szept. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyesmit én is tapasztaltam. Ez egy még fejben nagyon kölyök srác, akinek lett egy munkahelye és azt hiszi, hogy az anyagi kedvességgel "megvásárolhatja a nőt". Mint látom, mégiscsak komolyabb azért egy kicsit, így megérné vele beszélni arról egyenesen, hogy neked fontos az érzelmi kötődés és inkább mozduljatok ki a zöldbe pl. tömegközlekedéssel, mintsem annyit költsön rád. Ezt előbb-utóbb értékelni fogja.

Azért arra még rákérdezhetsz, hogy igaz, csak téged szeret ugyanúgy, mint régebben :).

2014. szept. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 PearlDiver ***** válasza:
54%
Ezt a helyzetet csakis a kettőtök közti kommunikációval lehet oldani. Türelmesen, konstruktívan, az érzéseidet szeretettel kifejezve hozd fel neki. Ne számonkérd, csak beszélgess. Ha érdemes rád, akkor ebben partner lesz!
2014. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jaj dehogy, nincs munkahelye, egyetemisták vagyunk :) Én voltam melózni a héten. Gondoltam arra, hogy épp szar helyzetben vagyunk itthon (apának megszűnt a munkahelye), és azért, de ez már augusztus óta fennálló állapot, ő pedig csak most kezdte ezt a nagyonnagylelkűséget :/


A héten már próbáltam vele erről beszélni, de csak tagad és tagad, nem érdekli, hogy én így érzek.. Ezzel lehet valamit csinálni?

2014. szept. 7. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne maradj olyan kapcsolatban, ahol van olyan kérdés, amiről nem lehet beszélni!!!!!

Én már csak tudom....

2014. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán megjött az esze,de az érzéseit még mindig nem tudja kimutatni.
2014. szept. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hirtelen változásról írsz. Két dolog szembetűnő mindabban, amit leírsz:


- Kerüli a beszélgetést, nem keres magától, inkább másokkal tölti az időt.

- Bár eddig fele-fele fizettetek, most mindent ő, váratlanul nagyvonalú, fuvaroz.


Mindabból amit leírsz, ez bűntudatnak tűnik, például megcsalást követően. Mindent, ami klasszikus értelemben véve segítség vagy "kötelesség", azt gőzerővel igyekszik teljesíteni, pontosan úgy, mint aki a lelkiismeretét akarja nyugtatni. A bűntudat miatt viszont ott van az érme másik oldala, közös légtérben nehezen tud meglenni veled, szétszórtan viselkedik, látszólag máshol járnak a gondolatai, ha van rá módja, kerüli az együttlétet mert úgy érzi, minden a homlokára van írva.


És mielőtt félreértenél, ez NEM 100%, tehát ne ennyi alapján ítéld el.

De mindaz amit leírtál, szinte tankönyvi példája lehetne a bűntudatnak.


26/F

2014. szept. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

100%-ban biztos vagyok benne, hogy nem csalt meg. Maximum fejben.. Arra gondoltam még, hogy valami más ilyesféle dolog történt, mert neki rögeszméje, hogy ő nem is kommunikálhat ellenkező neműekkel. Ez természetesen nem igaz, van, hogy én próbálom erőltetni, hogy pl vegye fel a kapcsolatot egy rég nem látott ismerőssel stb.


Azóta sem sokkal jobb a helyzet, a legjobban talán az visel meg, hogy nem beszélgetünk. De ez zsákutca, úgyhogy tárgytalan a probléma, köszönök szépen minden választ.

2014. szept. 16. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!