Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellaposodott kapcsolat, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott kapcsolat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szeptembertől Pestre költöztem albérletbe. Nagyon vártam már, de inkább a főiskolát, ott kell komolyan tanulni és van élet is. Nem oda vettek fel, amit első helyen jelöltem, másik városba is, és végül nagy szenvedések árán, de döntöttem Pest és egyelőre Okj mellett. Holott egyelőre nem szeretek odajárni, nagyon jó a suli, csak nem ez volt az eredeti célom, vágyam. Félek mi van ha idővesztegetés mert 2 éves, plusz sokkal kölcségesebb odajárni meg ott lakni mint ahova felvettek főiskolára. Az meg mégis magasabbszintű. Huu elkalandoztam.. csak most lettem negativ. Szoval a lehetosegeket kihasznalnam, es joban is vagyok mar par osztalytarsammal de sztem sosem lesznek ott olyan baratnoim, nem egy foiskola ahol van elet meg golyatabor meg szervezett bulik stb. A baratom is Pestre jar de ot meg mar egy ideje ha szabad ogy fogalmaznom meguntam, ellaposodott a kapcsolat. Nem hiszrm hogy mar szeretnem. Hianyzik a torodes, a megertes a gondoskodas. Az a keves jo amit ad neha de egyebkent full nem figyel ram. Es en ezt utalom szazszor mondtam is mar neki de szerinte ez mem igy van. Kozben meg mintha egy bologato kiskutyat jatszana es ennyi. Nagy a kotodes viszont igy is hogy ott vagyunk mindketten, regota egyutt vagyunk, dr mar nem erne nagy veszteseg ha kette valnank. Viszont o nekem kb az egyetlen ott pesten. Igy is eleg egyedul erzem magam h nem ismerek ugymond senkit. Mit tehetnek?

2014. szept. 7. 13:47
 1/3 A kérdező kommentje:
es felek semmi eletem nem lesz, igy meg aztan tenyleg sok ertelme.. nrm is ertem mar akkor miett valaszottam pestet. Valojaban nem tudtam igazan hogy meg mit akarnek leginksbb foiskolan. Es igy maradtam emellett. A suli viszont nagyon jo.es azt tanulom ami erdekel. De nem erzem a pozitiv ujdonsagokat.igy csak folyamatos honvagyamvan mig haza nemvjovok. Es itthon is a csalad kot meg az otthon, regi baratok es bulik mar nem ..
2014. szept. 7. 13:52
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyebkent tervezek jovore fosulira menni,vagy ha ezt elvegeztem, de az olyan tavolinak tunik. Viszontmég csak 18 vagyok.
2014. szept. 7. 13:54
 3/3 Orsy070 ***** válasza:
Szerintem esély kellene adjál a suliban mindenkinek a csajoknak és srácoknak barátkoz ha szereted azt a sulit és jó szinvonalon van ne hagyd ott. Ha a pasiddal eltávolodtatók mond el neki ha nem váltózik vége.És még van időd találsz olyat aki figyel is rád.
2014. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!