Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha személyiségzavarom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha személyiségzavarom van, azt szükségem elmondanom a barátomnak?

Figyelt kérdés
Szorongásos személyiségzavarom van, azt gondolom már észrevette ő is, hogy visszahúzódóbb vagyok, de ez azért kicsit több annál, és az estek többségében nehezen kezelhető, ezért gondolkozok ezen, hogy őszintén meg kéne neki ezt mondani, csak nem tudom mit szólna, félek a véleményétől, hogy esetleg kinevet, vagy nem vesz komolyan. 18 éves lány vagyok, a barátom 21, nem régóta vagyunk még csak együtt.
2014. szept. 7. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, illő volna.
2014. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp el.
2014. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik énem azt mondja igen. De a hangok inkább azt mondják, hogy el ne modd!
2014. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a személyiségzavar nem azt jelenti, hogy több személyiségem van, vagy hangokat hallok...
2014. szept. 7. 14:27
 5/7 RRR ***** válasza:

el ,persze

ha szeret akkor segít és nem kinevet

2014. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pontosabban miből áll ez a személyiségzavar?

Igen, mondd el neki. Joga van tudni róla.

2014. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
Nem hinném h kinevetne v ne venné komolyan, de ha netán mégis ez történne; akkor annyit is ér az egész ember. Ezt meg jobb korán megtudni.
2014. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!