Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szép és szerető barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép és szerető barátnőm van, de úgy érzem nem éltem még ki magam. Hosszútávon ez baj lesz? (22/f)

Figyelt kérdés
Barátnőm egy tündéri lány, de az ő szüzessége miatt a szex rész még gyerekcipőben jár (csak petting volt még, 5 hónap óta). Én azt érzem, hogy nem éltem még ki a csajozási korszakomat, még sok lánnyal lehetnék és talán túl korán mentem bele a kapcsolatba (azt, hogy belemenem egyáltalán nem bánom). Több lányt is a környezetemben nagyon vonzónak találok, de nagyon jó lenne csak rá gondolni, a hormonok viszont beindítják a fantáziámat...Kérjek szünetet, hogy lenyugodva visszaérhessek hozzá vagy ez természetes ilyenkor és majd elmúlik. Félek, ha most nem élem ki magam, akkor ez a "hiány" ami nem lett kitöltve problémaként előjön még a kapcsolatunkban...

2014. szept. 7. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos nem hinném, hogy ez működne. Egy ember nem egy ruha amit felakasztasz a fogasra, aztán leakasztod.

Ez nem így működik.


Ellenben nem lehet, hogy csak simán szexhiányod van, mert nem szexeltek a barátnőddel??? (mondjuk kérdés hány éves, mert huszonévesen 5 hónapja semmi arra már nem válasz, hogy szűz)

Érted? Mi lenne ha rendszeres nemi életetek lenne? Akkor is ez lenne? Nem biztos azért.


Viszont férfi vagy.

Mindig lesznek vonzó lányok, ez már csak így marad. Szóval a kísértés megmarad :) Ezzel együtt kell élni, nincsen mese.

2014. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg azon, amit most mondok. Ha olyan érzéseid vannak, hogy "nem élted még ki magad", akkor valószínűleg nem szereted eléggé a barátnődet. Az, hogy szépnek és kedvesnek tartod, még nem jelenti, hogy szerelmes vagy belé. Ha az lennél, akkor csak ő létezne számodra. Persze, akkor is észrevennéd a szép lányokat, de nem gondolnál olyanokra, hogy te még csajozni akarsz.

Mondjuk én nő vagyok, lehet, hogy a férfiaknál ez máshogy működik, fene tudja...

2014. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ott hagynám, pláne, ha még szűz. Lefekteted, aztán x hónap (hét) múlva közlöd, jaj, bocsi, de nem éltem ki magam - ami nem gáz, amúgy -, hát kb. elveszed a pasikba vetett bizalmát.


Azzal semmi gond, hogy nem élted ki magad, de ne játssz a bnőddel.

2014. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!