Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sok elvárás ez a hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gd628 kérdése:

Túl sok elvárás ez a hölgyek felé ha párkapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés

...hogy mitől lesz két ember egymáshoz való? Erről mindenkinek más lehet a véleménye. Részemről a legfontosabb az értékrend lett. Ha két ember nem hasonlóképpen vagy ugyanúgy gondolkodik a világról, környezetéről, alapvető kérdésekről, abból már sok jó nem születhet. A jó partner az olyan mint egy jó szövetséges! És milyen partner lehet igazán az én szövetségesem?


Az én szövetségesem az a hölgy, aki egyáltalán nem dohányzik, nem tölti (és itt a lényeg!) minden egyes hétvégéjét valamelyik szórakozóhelyen vagy beülős presszóban italozva. Nem él semmilyen droggal. Türelmes, optimista, vidám, mosolygós személyiség, aki kedves, gondoskodó, házias, abban az értelemben, hogy lehet vele egy-egy közös főzést, sütögetést összehozni, hiszen azt gondolom, ez is az egyik legjobb "program" egy párnak.

Szereti a humort és vevő is a humorra, az csak hab a tortán, ha ő maga is meg tud nevettetni.

Hűséges típus, lehet vele bensőségesebb dolgokról beszélni, de talán ami még fontosabb, hogy ki tudja fejezni magát és az érzéseit verbálisan és non-verbálisan is, szépen beszél, nem minden második szava egy káromkodás vagy szlenges kifejezés.

Az ágyban is közös nevezőre tudunk jutni, szeret szeretkezni, el tudja magát engedni, nyitott több dologra normál kereteken belül.

El lehet menni vele a kerékpártúrától kezdve a strandon át a gyalog túrázásig, szeret kirándulni, szívesen eljön velem moziba, színházba, de nem húzódik vissza egy opera előadástól, komolyzenei koncerttől, hangosabb rock koncerttől, esetleg múzeumi látogatástól sem....:)

Szereti a gyerekeket, állatokat, hisz a házasságban és a családalapításban, lehetnek közös kis titkaink, játékaink, és sok-sok közös élményünk, de mindeközben megadva egymásnak a saját szabadságot és tiszteletet.

Mindaz amit leírtam, érzésem szerint megfelel a saját személyiségem definíciójának. És az ember ne várjon el többet, mint amennyit ő maga képvisel és tud adni. A külsőről meg szándékosan nem is írtam, egyáltalán nem elhanyagolandó, de úgy gondolom az lehet az egyik legnagyobb kompromisszum. Mert kompromisszumokat kötni lehet, hiszen minden nem klappolhat, én sem vagyok tökéletes, nekem is megvannak a hibáim, de attól még megalkuvó nem szeretnék lenni a párválasztás terén. Vajon túl sok ez az elvárás?



2014. szept. 7. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
rám mindez igaz, annyi kivételével h hébe-hóba dohányzom
2014. szept. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ;) én is hiszem már egy ideje, hogy vannak még ilyen emberek, csak sajnos tényleg nehéz megtalálni egymást....:D
2014. szept. 7. 15:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez pont én vagyok :)

De ha csak úgy találkoznánk az utcán, esélyt sem adnál a megismerkedésre, mert túlsúlyos vagyok.

2014. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elvárás egy olyan dolog, hogy ha valaki ilyen, afelé nem túl nagy elvárás, sőt még csak nem is elvárás, ha meg valaki nem ilyen, afelé nagy elvárás, sőt esetleg teljesíthetetlen.

Ha konkrétan felém támasztott volna a párom ilyen elvárásokat, nekem túl nagyok lettek volna. Mert még az, hogy utálok biciklizni és nem szívesen megyek biciklitúrára még valamelyest áthidalható, mondjuk néha elmegyek a másik kedvéért. De ha a párom egy gyerekszerető nőt keresett volna, ezt az elvárást nem tudtam volna teljesíteni, mert bárhogy is nézem, nem rajongok a gyerekekért és ezen már nem olyan egyszerű változtatni.

De mivel a páromnak teljesen mások az elvárásai, méghozzá olyanok, amiknek én alapból maximálisan megfelelek, nem is érzem, hogy elvárásai lennének. Egy teljesen más típusú nő meg lehet, hogy baromi nehéznek érezné, hogy megfeleljen neki.


Valahogy így működik ez.

2014. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen.
2014. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd te eldöntöd az alapján, hogy mennyi privátot kapsz.
2014. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen az eddigi válaszokat! ;)

Valószínűleg rosszul tettem fel a kérdést, legalábbis most már úgy érzem, mert valójában tényleg arra lennék kíváncsi, hogy milyen számba vannak ilyen típusú hölgyek, mert biztos vannak...:)

A lényeg, hogy ha már legalább 1 ember is magára ismer ezekből a sorokból, akkor már nincs hiába ez az "elvárás", érdemes kitartani mellette, aztán talán személyesen is megismerek majd ilyen hölgyet...;)

2014. szept. 7. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Opera előadástól menekülök, minden más stimmel, szerencsére a barátommal mi már egymásra találtunk :)
2014. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ;) ez még teljesen jó azt gondolom, nyilván 1-2 dologban ha nincs közös ízlés az illetővel nem hiszem hogy gondot okoz, de mondjuk ebből a leírásból ha már 6-7 dolog nem stimmel, számomra az már számomra megalkuvás, nem kompromisszum. :)
2014. szept. 7. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!