Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítottatok valakivel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottatok valakivel és új párotok volt, akkor őt is ugyanazokon a beceneveken szólítottátok, mint előző partneretek?

Figyelt kérdés
Vagy inkább más becenevet találtatok ki, hogy ne emlékeztessen az előző párotokra?

2014. szept. 7. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Dugócica minden lánynak jó becenév :)


18f

2014. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem becéztem még egy páromat sem. De szeretném,ha engem valaki becézne majd.
2014. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az első páromnál túlzásba vittem a becézgetést... aztán a másodiknál leálltam erről, és mire újra felvettem, hogy becézgessem, addigra már nem is igazán maradt meg, hogy mit mondtam az előzőnek...

Bár vannak amik megmaradtak, azokat nem igazán szoktam mondani neki.

2014. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 1/3

Egy f_sz vagy!

2014. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, mert mindegyik mas milyen, es ami illik ra es kedves azt valasztom becenevnek
2014. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán szólítom ugyan úgy, mert egy cuki külső, vagy belső tulajdonságból adódóan kapják a becenevüket. És mivel minden ember más, más lesz a becenév is.

Itt az "alap" becenévre gondolok, amit a neve helyett mondok neki. A többi majdnem ugyan az. Meg vannak az álltalánosak (szivem pl).

2014. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a standard becézéseket használom. Kicsim, Életem, Szivem, stb. Nem emlékeztetett még az exre sosem, pedig eddig minden pasimnál ezeket használtam.
2014. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen alap beceneveket szoktam használni. Mondjuk a mostani barátom kapott egy új nevet is, de azt nagyon nagyon ritkán mondom neki.
2015. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!