Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kéne mindenért féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne mindenért féltékenynek lennie a barátomnak? És miért kéne minden egyes percünket együtt töltenünk? Miért kérdezgetik ezt folyton?

Figyelt kérdés

főleg a felnőttekre jellemző, de velem egyidősek közül is vannak olyanok, akik állandóan azt kérdezgetik, hogy a pasim nem féltékeny-e ezért meg azért...


pl hogy nem féltékeny-e azért, mert elmegyek egy fiú barátom szülinapi bulijára.

vagy mondom, hogy csetelek egy haverommal, és hogy a barátomat ez nem zavarja-e.

meg hogy nem féltékeny-e azért, mert kitettem egy régi jó barátommal egy közös fényképet facere, amin állunk egymás mellett, nem összebújunk vagy hasonlók.


a másik pedig a találkozás... pl megkérdezi valaki, hogy mit csináltam a hétvégén, mondom hogy egy barátnőmmel találkoztam, első kérdés kigúvadt szemekkel: miii??? hogyhogy nem a pasiddal voltál????

meg amikor a barátom elment a legjobb barátaival élményfürdőbe, anyukám kérdezte, hogy engem nem hívott-e, meg hogy én nem akartam volna velük menni. hát hadd lógjon már a barátaival is, nem?

meg amikor egyedül jelenek meg valahol, akkor kérdezgetik emberek: a pasidat hol hagytad? ő hogyhogy nem jött?


idegesítőőőőő.....:D


2014. szept. 7. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
A baj ott kezdődik mikor majd más csávókhoz "baráti szinten" jársz el aludni ahol "nem történik semmi" a hivatalos duma szerint. (Közben meg dehogynem, vagy ha mégem akkor is NEHEZEN hihető. Illetve akkor mi értleme az egésznek...? Semmi)
2014. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ööö nem értem ezt miért mondod :O
2014. szept. 7. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert, mint ahogy a mellékelt ábra^ is mutatja nagy általánosságban az embereknek elég más elképzelése a párkapcsolatok dinamikájáról. Meg ugye az emberek egyéniségek, valaki erre vágyik, valaki arra.


Hosszútávon szerintem is az a kapcsolat az egészségesebb, ahol a felek nem féltékenyek a saját árnyékukra is és nem dőlnek a kardjukba, ha egymástól külön kell némi időt eltölteni. Szerintem örülj, hogy találtál magadnak egy hasonló gondolkodású pasit, de nagyon!


Az 1. számú versenyzőre, meg ne figyelj, szerinte abból, hogy el mersz menni szórakozni az utánfutód nélkül logikusan következik, hogy előbb-utóbb félre is fogsz dugni.

2014. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Naív vagy... De sokszor meg leszel csalva :D (vagy már meg is voltál), csak a libsi felfogásod miatt úgyis kimosdatod meg “jaaaj hát nem“

2014. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!