Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak hamarabb túl teszik magukat, mint a nők? A nők miért őrlődnek a dolgokon napokig?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez is csak általánosítás, a fontosságtól függ.

Volt egy kapcsolatom, ami után kb. 2 hónapig eléggé depresszív voltam, miközben a csaj 1 hét után talált magának egy másik pasit.

2014. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hónapokig is képes vagyok őrlődni egyszerű dolgokon is. Csak csendben, magamban. F
2014. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nagyobb és érzékenyebb a lelkük és a szívük.
2014. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a férfiak is érzékenyek, és cirógatásra várnak.akkor is ha nem vallják be. nem feltétlenül igaz , hogy hamarabb túlteszik magukat.
2014. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez általánosítás...


én 7 évig voltam depressziós...míg a barátnőmet meg se viselte, sőt pár óra múlva már mással is összejött volna...szóval akkor én is írjak ki egy ilyen általánosító kérdést? vagy azt, hogy miért általánosít mindenki?

2014. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig az őrlődik jobban, aki kevésbé volt felkészülve a szakításra. Ez nem nemektől függ.
2014. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem csak a szakításra gondolok. Átlagos dolgokra. Azért általánosítottam, mert a nemek közti különbségre gondoltam.
2014. szept. 7. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Általánosságban sincs különbség. Az érintettség és kötődés mértéke határozza meg, hogy mennyire teszed túl magad könnyen valamin, és ez nem nemektől függ. Volt egy papagájunk, akivel öcsém gyakorlatilag együtt nőtt fel, mikor elpusztult, öcsém már nem volt kicsi, de nagyon sírt miatta, nagyon kötődött ahhoz a kis tollashoz. A nők és a férfiak másképp mutatják ki az érzéseiket, csak ezért látsz különbséget, a mértéket nem ez határozza meg.
2014. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!