Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék alkalmas párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nos, úgy érzem jelenleg nem vagyok alkalmas arra, hogy párkapcsolatban éljek egy egészséges(testben-lélekben) nővel, egészségtelennel meg nem szeretnék.


Nincs önbizalmam, lógatom a fejem és a vállam, nem tisztelem magam, éppen ezért nem is várom, hogy engem tiszteljen egy nő. De ezen változtatni szeretnék.

Mit kell tennem, hogy megjöjjön az önbizalom, és normális, szerető barátja tudjak majd lenni egy csodálatos lánynak?



2014. szept. 7. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj le az edzőterembe és kajálj rendesen.

Azon kívül,hogy normális emberi alakot ad még személyiségedet is fejleszti és persze tudásod,ha utána olvasol a dolgoknak.

2014. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na az tényleg rám fog férni
2014. szept. 7. 18:05
 3/9 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Kezdj el sportolni, csinálj minél több programot magadnak :)
2014. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
uszodába is járj le úszni. a termálvíz csodákra képes. a futás is jó. egyél egészségesen. olvass olyan dolgokat amik érdekelnek. járj el közösségekbe. szerezz hobbit. tanulj és próbálj ki olyan dolgokat amit eddig nem mertél.
2014. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2


És ilyen nagyon szép leszel


[link]


(mint a seggem szüretkor)

2014. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a seggednek mi köze a szürethez?
2014. szept. 7. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Ember,ő több évig edzett és kajált rendesen,hogy ilyen legyen. Egy kis edzés nem árt meg,nem lesz tőle ilyen izmos. Nem értem a gondolkodásod,olyan hülye vagy, mint egy segg.


De egyébként kajak menj le terembe,sokat segíthet.

Lesz tőle önbizalmad,nem érzed azt majd,hogy szarnak néznek. Jellemformáló stb,sok mindenben segít,csak ne ess át majd a túloldalra és legyél egy magamutogató "meleg" :)

2014. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az első terem 30 kilóra van. Van még kérdés? :D Falusi gyerek vagyok. Remélhetőleg nemsokára költözök Budapestre, aztán irány a BB Gym. Holnaptól meg kezdem a saját súlyos edzést.
2014. szept. 7. 22:14
 9/9 A kérdező kommentje:
A magamutogatóssá válástól meg nem kell félnem, ugyanis utálom. Egyenként tudnám megölni az olyan embereket
2014. szept. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!