Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora paraszt? Szóljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora paraszt? Szóljak?

Figyelt kérdés

Voltam egy házibuliba s volt egy pár a srác meg a csaj állandóan együtt voltak, egy adott pillanatban elmentem az udvar hátába a sráccal h könnyítsünk magunkon és részegen bevalotta, hogy csak a szex miatt van még mindig meg a barátnője, igazából nem is szereti annyira, mert egy "hülye p*c*a". Engem lesokkolt, mondtam neki h megütötte a főnyereményt, mert szép aranyos barátnője van, aztán mikor visszamentünk folytatta a barátnőjével a turbékolást.


Szerintetek próbáljam meg elmondani a csajnak? Most ismertem meg csak a párt. Tudom h nem az én dolgom de legszívesebben behúznék egyett egy ilyen alaknak, a barátnőjén látom h tényleg szereti.

20/f


2014. szept. 7. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem neked ehhez semmi közöd, ebből csak te jöhetsz ki rosszul.
2014. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát na igen én is voltam már ilyen helyzetben. én nem mertem semmit tenni mert féltem a következményektől, de nemtudom mit kéne tenned:/ amúgy aranyos vagy, hogy így gondolod:))
2014. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Attól tartok én is h aztán rámfogja h nekem csak a csaj kell meg ilyenek. Szar helyzet, sajnálom a csajt.
2014. szept. 7. 18:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne szólj! Inkább húzz be a csávónak egyet!
2014. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne! Az ilyen minden lében kanál emberek több kárt csinálnak, mint hasznot!

Semmit nem tudsz erről a párról, nem ismered a lányt sem, ezt nekik kell megoldaniuk.

Ráadásul tényleg előfordulhat, hogy a srác mindent letagad és téged fog bemártani valamivel, pl. hogy tetszik neked a csaj és ilyen alattomos módszerrel akarod megszerezni. A lány meg valószínűbb, hogy neki hisz majd és akkor te fogsz a legrosszabbul kijönni ebből az egészből.

2014. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez a lovagszerep amit most szivesen magadra vállalnál mindig kivétel nélkül abból ered, hogy te szivesen lennél a szóban lévő fiú helyében és úgy gondolod te aztán marha rendes lennél vele, mert értékelni tudnád a lány nem tudom épp micsodáját.

De igazából csak arról szól ez hogy te szeretnéd meghúzni és nem szól ez másról csak a tulajdonlási versenyről.

2014. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van barátnőm, nem érdekel a másik csaja. Nem mondom h nem néz ki jól a leányzó de akkor sem másznék rá még ha nem is lenne barátnőm mert szorult belém annyi méltóság.
2014. szept. 7. 18:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Szólj a lánynak, tudnia kell róla. Főleg ilyen fiatalon.
2014. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez tök jól hangzik amit irsz csakhogy nem igaz. Az egész érdeklödésed a téma iránt onnan ered hogy rámásznál a lányra.
2014. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

r3d4me igen rámásznék HA: 1. nem lenne barátnőm 2. neki sem lenne barátja


Így pedig csupán azért érintett meg a téma mert rendes csajnak ismertem meg és szerintem jobbat érdemel.

2014. szept. 7. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!