Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az exem?

Figyelt kérdés
5 évig voltunk együtt, ebből 3,5 évi jegyesek voltunk és együtt is éltünk. Nem tudom, hogy miért szakított velem, de könnyek közt, szépen váltunk el. Neki 1,5 hónapra rá lett új kapcsolata és 2 hónapra rá teherbe is esett az új barátnője. 5 hónap és ugyanennyi levélküldözgetés (hozzánk hozta a postás a leveleit és tesómékkal küldettem el neki)után durrant el az agyam annyira, hogy kulturáltan megkértem írásban, hogy jelentkezzen ki a címünkről. Erre ő felháborodottan annyit felelt, hogy "nem tudtam, hogy ekkora problémát jelent". Átjelentkezett. Viszont még így is jött levele hozzánk. Azokat meg én dobtam be a testvéréhez, mígnem leleveleztem a szolgáltatóval, hogy nem áll módomban kézbesíteni a továbbiakban. Ha összefutottunk valahol, akkor is csak köszöntünk egymásnak. Szívem szerint pofán vágtam volna, mert olyan arcot vágott, ami kihozott a sodromból. Rajta volt minden: ne bánts, ne haragudj, tűnj innen, ne szólj hozzám... Érzelmi kavalkád. Az új nője pedig megtudna ölni a szemeivel. Hozzáteszem: sosem írtam neki, nem hívtam, nem törődtem vele facebookon sem. Ennek ellenére 1,5 év után letiltott. Kérdem én: mégis miért, ha addig nem zavarta???

2014. szept. 7. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs,de szerintem értelmetlen törd zenen a fejed
2014. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!