Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Ha elkezdek járni egy lánnyal, minden rendben megy addig amíg komolyabbra nem fordul a kapcsolatunk. Miután ez megtörtént, szinte ösztönösen elkezdek a lánytól távolodni, mindaddig míg vége nem lesz a kapcsolatnak. Többször is előfordult már velem annak ellenére hogy tetszett az adott lány és akár még szerettem is. Úgy érzem hogy tudatalatti szinte szándékosan eltaszítom magamtól a barátnőimet, pedig minden vágyam hogy végre egy normális működő kapcsolatom legyen. Szerintetek mit csinálok rosszul, hogy tudnék ezen változtatni, esetleg más is van hasonló helyzetben? 24F

2014. szept. 7. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy elvált szülők gyereke vagy és elvesztetted a hőn szeretett apádat?
2014. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy anyukádat. De egy biztos, hogy nagyon szeretted az illetőt akit elvesztettél.
2014. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok... Megtetszik egy lány beszélgetünk, randizgatunk, stb. mígnem eljutunk arra a pontra, ahol már járunk. Onnan már csak esik a kapcsolat színvonala. Valahogy úgy vagyok vele, hogy egyszer akarom, egyszer nem.
2014. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy sokkal egyszerűbb a dolog, nem érdekelnek annyira ezek a lányok, hogy bármi komolyabbat akarj tőlük. Nem hiszem, hogy a te hibád lenne(vagy az övék), egyszerűen más valakit keresel.
2014. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van a szüleim elváltak mikor 14 voltam, apám el is költözött külföldre, de annyira sosem hiányzott, nem igazán volt meg köztünk az apa fia kapcsolat. Azt viszont nem hiszem hogy egy lány sem lett volna aki komolyabban érdekelt volna, mert szinte csak olyanokkal kezdek akikkil van bennünk valami közös, és minden kapcsolatom végén az az érzésem, hogy miattam lett vége és nem a lány miatt.
2014. szept. 7. 20:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!