Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt hiszi, meg akarom ölni?

Figyelt kérdés

A barátom imádja az exét, annak ellenére, hogy a lány tönkretette az életét, egy csomó baráti kapcsolatát szétzúzta...A csaj most a barátom legjobb barátjával jár. Amikor elöször találkoztam vele, nagyon kedveltem, odaadtam neki a kedvenc parfümöm, egy darabig barátkoztunk is. Aztán egyszercsak megváltozott. Utálatos volt, bunkó, kiállhatatlan. A fülem hallatára lehordott mindennek a barátomnak, és egyszer mikor csak ketten voltunk, elmondta, hogy amiért a barátom elhagyta, eldöntötte, hogy bosszút áll, és tönkreteszi a kapcsolatait. Én ezt visszamondtam a barátomnak, aki nem hitt nekem. Az exével onnantól kezdve ki nem álltuk egymást. Sose veszekedtünk, csak épp nem lógtunk egymás nyakán már. A csaj undok üzeneteket küldözgetett neki rólam, de szerinte hülye vagyok, ha ezen besértödök, mert neki ilyen a humora. El kellett mennünk hozzájuk, holott nem akartam. A csaj bosszantott mindennel. Nem vett fel melltartót kivágott ruhákhoz, úgy igazította, hogy ki legyen a melke, ölelgette, bújt, leállt vele beszélgetni egy szál törülközöben (össze se kötötte, csak maga elé tette), addig nem hagyta békén, még nem volt vele hajlandó egy tányérból egy kanállal enni. A csaj pasija bambácska, annak fel se tünt. Milliószor kértem a barátom, ne flörtöljön az exével, de oda se. Amikor mondta a barátom, búcsúzzunk el, a csaj bújt a barátjához, nem akart átölelni, mikor nagy nehezen rávettük, annyiból állt, hogy rátette a kezét a vállamra fél méter távolságból. Utána panaszkodott a barátomnak, hogy megsértettem a viselkedésemmel. Az 3 órát veszekedett velem, hogy vérig sértettem a számára legfontosabb embert, a legjobb barátját...

Hiába hoztam fel neki az esetet, mit mondott az exe, szerinte hazudok, hogy szétválasszam öket. Mert hogy ö kérte meg az exét, hogy lelkizzen velem (miután 5 napon át keresztbe tett), és ha az ex durván beszélt velem, az egyedül csak azért volt, hogy megmutassa, hol a helyem. Vagy az egész eset meg sem történt, csak hallucináltam. Szerinte elmebeteg vagyok, és most azt hiszi, meg akarom ölni, így eltüntette a lakásból az összes éles tárgyat, és nem mer aludni menni.


Mit csináljak?


2014. szept. 7. 21:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A srác orvosi eset, ahogy az exe is, szerintem menekülj!
2014. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd el. Ha ennyire bízik a barátod benned, én nem erőltetném.
2014. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy ír az exének, hogy igaz -e, amit állítok. Ha a csaj azt mondja, nem, tényleg elmebeteg vagyok
2014. szept. 7. 21:14
 4/22 anonim ***** válasza:
Hát erre nem nagyon lehet mit mondani:D Ülj az ágya mellé és simogasd meg a buksiját:D
2014. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Költőnő? ***** válasza:
100%
Gratulálok egy világ barmával vagy együtt.
2014. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%

Én otthagynám.

Akit szeretek,annak hiszek is,nem pedig az exemnek.

2014. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Bizalom nélkül nem ér semmit egy kapcsolat. Ha Ő nem bízik benned, jobban hisz az ex-ének akkor szerintem nincs miről beszélnetek tovább.
2014. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nézd, Kedves! Megérdemled, hogy normális, nyugodt, boldog kapcsolatod legyen. Miért pazarlod az idődet ezekre? Ha ők ennyire jól megvannak egymással, akkor hagyd őket, neked pedig legyen boldogabb életed :)
2014. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ebbol a baromsagbol szepen szalljal ki, mond meg a baratodnak neked igy nem kell egy kapcsolat, hogy nem teged partol ki, nem hozzad igazodik, menjen a baratnojehez es ne alljal vele szoba, ne egesd magad iyen dolgokkal. En ha a baratommal egyutt megyunk es van olyan holgy Aki flortol vele, es o veszi tole a lapot, akkor en addig kedves vagyok mindenkivel, utana elkoszonok a sractol egy eletre, engem senki ne egessen, en is korrekt vagyok en se flortolok senkivel, ha egy baratommal megyek. Nem kezdem el bizonyitgatni az igazamat, a baratod szive ahhoz a lanyhoz huzz, akkor menjen ne allj az utjaba. De ebbol maradj ki, ne veled akarja feltekennye tenni.
2014. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Összeszedtem a cuccom, hol elhagyom, de könyörgött, hogy ne
2014. szept. 7. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!