Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek elég a heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek elég a heti egyszeri találkozás a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem nem
2014. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ööööööööö nem
2014. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fiúnak sem lenne elég.
2014. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én lány vagyok, ennek ellenére tudom, hogy nem elég nekik. Egyszer jártam egy fiúval, vele csak heti egyszer találkoztam, és ez egyikünknek sem volt elég. Akárki akármit mond, a távkapcsolat és az olyan kapcsolat, amiben a felek alig látják egymást, szar. Gondoljátok végig, hogy mennyire szeretnétek ezt a kapcsolatot. Ha igazán szeretitek egymást, akkor lehet, hogy megéri, de egyébként nem tanácsolnám, hogy vágjatok bele, mert nagyon csúnya vége is lehet, veszekedésekkel tarkítva, de az biztos, hogy mindkettőtöknek fájni fog.
2014. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm egyben az osztálytársam is, heti egyszer találkozunk hétvégén/pénteken, közben hétköznap 1-3x alkalommal hazakísérem meg ilyenek, suliban nem lógunk egymás nyakán, csak néha együtt megyünk egyik teremtől a másikig.

Szóval nekünk valamivel könnyebb, de nyáron ha nyaralni voltunk külön, az végképp nem volt jó. Szóval gondoljátok át, beszéljétek meg együtt!

2014. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem .Minden nap látni és szeretni akarom szóval ez így nehéz lenne.
2014. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Először nehéz. De hozzá lehet szokni. Am én ennél ritkábban látom a barátnőmet. 2 határ választ el minket. Hozzá lehet szokni, én mondom.
2014. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, és akkor élitek a nemi életetek is? Lány vagyok, és lehet, hogy én is ilyen helyzetbe kerülök. És félek, hogy vége lesz, mert én sem fogom kibírni.....
2014. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy srác azt mondta, ha szeretne akkor nem csak heti egyszer találkoznánk, akkor mindig rám gondolna. Voltak jobb időszakok, de sosem gondolta komolyan. Lehet, hogy több vasat is tartott a tűzbe. De az biztos, hogy nem akarta, hogy túlságosan ragaszkodjunk egymáshoz (ezt mondta is, hogy ezért csinálja). Végül is elég sokáig tartott, több, mint egy évig, visszagondolva viszont hülyeség volt.
2014. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!