Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz az, hogy egy 34 éves pasinak 5 éve nem volt komolyabb kapcsolata, miután véget ért a 9 éves kapcsolata?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ha neki így jó, akkor miért ne lehetne egyedül?
2014. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nemgáz.
2014. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ...
2014. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! Majd ha kész leszel egy újabb komoly kapcsolatra, akkor úgyis belevágsz. Én három éves kapcsolat után 4 évig voltam egyedül, de valójában azóta sem állt hozzám senki olyan közel. Néha jobban sérül az ember mint az gondolja, vagy mint ahogy a társadalom elvárná...
2014. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, miért lenne. Nem a kérdésben szereplõ illetõ az elsõ aki abban a cipõben jár, ismertem egy elvált fickót, évekkel a válás után is azt mondta hogy õ nem meleg, és nincs semmi baja a nõkkel, de akkorát csalódott hogy õ már egyéjszakás kalandnál többet nem akar egy nõtöl sem
2014. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es, nem én vagyok a pasi, én nő vagyok, de ismerem az illetőt :)
2014. szept. 8. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, attól függ, ki milyen típusú. Egy ismerősöm is iyen, futó kalandokba belevág, de semmi komolyabb. Megértem még úgy is, hogy én meg hosszú távra keresek párt. Nem vagyunk egyformák.
2014. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!