Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megcsalás belefér egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás belefér egyszer egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Tegnap este két fiú ismerősömmel beszélgettem. Nekik van barátnőjük nekem pasim. Az egyik fiú már elszeretné jegyezni a barátnőjét.

Felmerültek témák válásról, szerelemről, megcsalásról stb. és ők azt vallják hogy inkább csalják meg majd a párjukat egyszer mint teljesen tönkremenjen a kapcsolat a kiüresedés miatt. Én nem vagyok ugyanezen a véleményen de érdekelne mit gondolnak mások. Szerintetek tényleg belefér egyszer?

Amúgy 25-28 évesek vagyunk


2014. szept. 8. 09:02
1 2 3
 21/25 Költőnő? ***** válasza:
91%
Sztem egy félrekufirc nem old meg semmit, az meg különösen vicces, h ők már eleve így futnak neki egy későbbi, komoly kapcsolatnak. Egyszerű sztem. Nem kell együtt maradni olyannal, akivel +ilyen téren) nem passzol az ember, mert ez az egyik legfontosabb komponens .
2014. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
24%

Toplista...szakadok :DD


Kérdezõ, az érdekelne hogy a haverjaid a fordìtottjáról is ìgy gondolkoznak-e. Tehàt ha õk lennének megcsalva, persze csak egyszer..hm??

2014. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem fér bele. Sőt már ennek gyanúja se nagyon. (Utána végig benne marad az emberben a kétely)
2014. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem!!
2014. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
20%

belefér nem is egy de ne mond el a párodnak

amugy meg jobb lesz utána megint a kapcsolatotok

sőt már a szex is jobb lesz

tapasztalat

2014. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!