Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal párok (21-25 évesek)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párok (21-25 évesek) akik összeköltöztek! Hogyan teltek az első napok, mivel leptétek meg egymást szexualisan?

Figyelt kérdés

Szexi rucik? Vacsi?

Es manapsag hogyan telnek a napok évek utan?

Fiuk/ ferfiak minek örülnétek ha a kedvesetekkel költöznétek össze?


2014. szept. 8. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok,a barátom 23 éves és a suli miatt most fogunk összeköltözni 1 hét múlva, be vagyok parázva! :D :D Félek, hogy nem leszek elég házias és megunjuk egymást, bár csütörtökönként hazajárnánk és csak hétfőn vagy vasárnaponként járnánk vissza az albiba! De tökre ijesztő ez a dolog számomra :O Bár házias vagyok, mosok, főzök, takarítok, de még sem csak egy hétvége... :D :D
2014. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14,5 évig minden szupi volt ,már meg gondolnám ,hogy költöznék e!
2014. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Átlagos, de nagyon jó nap volt, és a szex is "hétköznapi" volt, nem voltak a korábbinál extrémebb dolgok.

5 év után most minden sokkal jobb, szuperül kialakult a magunk kis élete.

2014. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első napokban, hetekben, hónapokban nagyon jó volt hogy mindig együtt lehetünk. Semmi extra nem volt, nem szokásunk az ilyesmi... de már lassan egy éve vagyunk együtt és egyre csak unalmasabb minden, már szinte semmit nem csinálunk együtt. Most ha lehetne mindent visszacsinálnék, sokkal jobb volt a kapcsolatunk amíg nem laktunk együtt, és kevesebbet találkoztunk.
2014. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!