Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti összejönnétek olyan lánnyal, akinek az arca nem tetszik nektek, de jó a teste és a személyisége?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 05:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mutass képet, és majd meglátjuk ;)
2014. szept. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Passzamek, azt kihagytam, hogy én vagyok a fiú és hogy ez a helyzet éppen aktuális
2014. szept. 9. 06:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Én olyannal is összejöttem volna a közel múltban akinek nem jött be elsőre az arca...de a személyisége nagyon megszépítette...unokesóm barátnője se tetszett elsőre...de a személyisége, a nevetése nagyon megszépítette...szóval lehet idővel te is sokkal szebbnek látod majd :)
2014. szept. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A belső a legfotosabb ! Ha jó az alakja akkor az egy + de egyáltalán nem fontos ,hogy bombajó legyen .A lényeg ,hogy valami megfogjon benne .Ha tudnád szeretni ,akkor igen . Miért is ne ? Te bizonytalan vagy kérdező ? Azért mert itt kérdezed .Ha nekem valaki bejön az sem érdekel ha három púpja van és egy szeme ,nem mások véleménye a döntő .
2014. szept. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Bla bla bla tudod papírzacskó meg kutyapóz.
2014. szept. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szereted? Szerelmes vagy belé? Akkor igen.
2014. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen. Ez igenis működik a férfiaknál, h egy lány a testével és a belsőjével varázsol el, miközben nem az a klasszikus szépség. Én amúgy is kifejezetten vonzódom az érdekes, nem hétköznapi, karakteres arcú nőkhöz, olyanokhoz, akiknek az arcát egy hét múlva is fel tudom idézni, pedig csak 5 percig láttam a metrón. A tökéletes szépek is bejônnek persze, de azokat simán össze lehet keverni, sok belőlük az egyforma, pl. a barna cicaszem, barna bőr, sötét barna vasalt haj kopizott szépségekkel Dunát lehet rekeszteni.
2014. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
Vannak abban is fokozatok, hogy "nem tetszik az arca". Ha kifejezetten taszít, akkor nem jönnék össze vele, én a barátnőmben gyönyörködni szeretnék. Ha viszont arról van szó, hogy semmi extra, nem csúnya de nem is különleges, akkor a többi jó tulajdonsága bőven meggyőzhet.
2014. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!