Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat valaki egy szerelmi szakítás hatására teljesen?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátom akivel szakított a párja. Azóta nem érdekli semmi, illetve érdekli de nagyon megváltozott. Eddig is sportolt de most elkezdett szteroidokat szedni pedig 15 évig távol tartotta magát ettől. Komolyan aggódok érte. Azt mondja hogy inkább él 10 évet még boldogan mint 50-et boldogtalanul, de nem is értem, eddig 2 hetente berúgott meg szívott is, naponta 2-3 szál cigit is elszívott de most abszolút abbahagyta az összes káros szenvedélyét viszont szúrja magát, hát hogy ebben mi a logika, nem értem. Ja meg vett egy romos kis tanyát és elkezdte felújítani, azt mondja ott akar élni. De mondom miből fogsz élni??? Elkezdi: segély, meg főzök pálinkát és eladom. Elvesztette a realitásérzékét vagy nem tudom. De ő tényleg ilyen magának való, csak a gyúrás érdekelte eddig is most meg már pláne. Azt mondta hogy már 20 éve tervezi hogy egyedül fog élni és eddig járt rossz úton, pedig jól keres de azt mondja elege van az emberekből... És mindez egy csaj miatt... Nem áll össze nekem a kép róla.
2014. szept. 9. 06:10
 1/2 anonim ***** válasza:

hát a szteroidok tényes való hogy megfogják ölni de azt tudnod kell kérdező hogy nem közvetlen a szteroid az ami végez az emberrel hanem csak az hogy lehetővé teszi hogy olyan mértékben edzél amivel annyi káros bomlástermék keletkezik amit már a máj és vese nem bír jól kezelni hosszútávon és ezélrt tönkremennek szóval a tiszta szteroidok igazából csak azzal ölik meg használójukat hogy felboritja a test normális egyensúlyát hogy miért is egy natúr ember ha jól kihajtja magát izomláza lesz ha még jobban még nagyobb izomláza lesz és a teste ezzel kordában tartja hogy pl egy kiadós edzés után várnia kell 1-2 napot szteroidnál ilyen nincs .


na bocsi elszaladt velem a ló mellékesen igy is tovább él mintha cigizne vagy inna mint a gödény az ivás + szteroid lévén mindkettő elrontja a májat csak azt hozta volna hogy 30 éves kora körül halna meg igy a szteroidtől 50-60 évesen és az sem biztos a cigi pedig egy komoly gyúrósnak csak hátráltató tnyező lévén hogy egy cigis tüdeje ritka szar oxigénbevitelel bír :)

2014. szept. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:
Igen, képes egy embert teljes mértékben kiforgatni magából.
2014. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!