Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ez az ember?

Figyelt kérdés
A parommal multkor ossze kaptunk. Egy ideig nem beszeltunk. Utana kibekultunk. Este beugrottam hozza par percre beszelgetni. Mivel beteg vagyok mondtam hogy tartsuk a tavolsagot nehogy elkapja. A nappaliban ultunk le. O beszelt majd kerdezte hogy vagyok. Mondtam fajt a mellkasom is. Erre vegig huzta a tenyerevel a melleimet es fogdosni akarta. En akkor levettem a kezet. De nagyon kinosan ereztem magam. Szimplan csak beszelgettunk. Tudta hogy nem maradok ott es meg nem dontottem hogy folytatjuk e. Es erre ilyet csinal. Elotte meg azt mondta hogy megbecsul....
2014. szept. 9. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

En ha kettesben vagyunk, mindig ott fogdosom a baratnom mellet, feneket, puncijat, ahol erem.

Ferfibol vagyok, es csak ezekre van engedelyem. :D

2014. szept. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Az orvos is azt fogja csinálni ha elmész hozzá.
2014. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A pasid a testedért szeret vagy másért is? Nekem ez jött le.
2014. szept. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
ez normális. szerintem csak jobb kedvre akart deríteni.
2014. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szóval Ő tojik arra hogy te beteg vagy, hiszen lépést tett afelé hogy mást akar, annak ellenére hogy elmondtad, nem szeretnéd. Nekem ez jött át, hogy nem annyira érdekli hogy mit érzel, csak a testiség.
2014. szept. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kínosan érezted magad??hiszen csak szexelni akart,egy jó szextől már majdnem meggyógyulsz😊
2014. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ott fujtam az orrom es kohogtem. Lazam is volt. Sebes volt a szam. Mert multkor a laz kikezdte. Szoval ha egy ferfinak gusztusos mindez...
2014. szept. 9. 08:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Biztos szexelni akart?? "Normális ez az ember?"

nem kéne ilyet ki írni a párodról,most ez úgy jött le mintha te undorodnál tőle

2014. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Szoval ha egy ferfinak gusztusos mindez..."

Szerintem köpd is le, amiért vonzónak talál akkor is, amikor taknyos vagy.

A többi hölgy is figyelmesen elolvashatta volna a leírást, én egy próbálkozást láttam benne, de néhány válasz alapján mintha megerőszakoltak volna..

2014. szept. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rám asszonykám mászik még lázasan is hiába kímélném:)

De te csajszi gáz vagy... dobjad a srácot, találni fog nálad jobbat is.

2014. szept. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!