Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szorongok, állandóan zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorongok, állandóan zavarba jövök a párom mellett?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy pasival, de nagyon szerelmes vagyok és szeretnék neki megfelelni is. Én egy elég laza felfogású nő vagyok, de ha az az ujdonsült párommal csak beszélgetünk vagy zavarbaejtőt mond esetleg néz rám egyből szorit a mellkasom ver a szivem es a hasmenés jön rám! Ez normális? Hogy kezelhetném? Kérlek segitsetek :(
2014. szept. 9. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen rossz ha neki akarsz megfelelni. Talán ezért szorongsz. Ne akarj megfelelni neki, csak add önmagad. Legyél természetes, legyél laza, és nem fogsz szorongani.
2014. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csabika1971 ***** válasza:
1 Ezt könnyebb írni mint szerelmesként megcsinálni. Ha szerelmes az ember természetesen meg akar felelni a másiknak. Csak annyit tudok mondani, hasmenés ellen vegyél be pár alkalommal (szén tablettát), és próbálj minél kevésbé mellette parázni. Idővel majd csillapodni fognak ezek a kellemetlen tünetek, csak ne görcsölj rajta, próbáld ilyenkor valami másra terelni a figyelmed míg lenyugszol.
2014. szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!